English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Equity

DRUKUJ

Equity

Equity Investments S.A. świadczy wyspecjalizowane usługi outsourcingu i doradztwa dla przedsiębiorstw w zakresie finansów i księgowości, kadr i płac oraz controllingu. Tworzymy zespół kilkudziesięciu ekspertów szybko i skutecznie reagujących na potrzeby klientów.Usługi dostarczane przez nas mają indywidualny charakter i są ściśle dostosowane do oczekiwań i potrzeb Klientów, zarówno średnich jak i dużych przedsiębiorstw oraz Grup Kapitałowych.

 

Naszą misją jest dostarczanie użytecznych i wysokiej jakości informacji związanych ściśle z prowadzoną przez klienta działalnością gospodarczą. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania i informacje znacząco wpływały na wzrost wartości przedsięwzięć gospodarczych naszych klientów.

 

Jesteśmy firmą doradczą, której zatrudnione osoby mają wieloletnie doświadczenie w finansach i księgowości, controllingu oraz prowadzeniu rozliczeń pracowniczych i doradztwie. Tworzymy zespół ponad 35-ciu specjalistów zdolnych szybko i skutecznie reagować na potrzeby klientów, z dziedziny: rachunkowości, finansów, controllingu, analiz, prawa pracy, ekonomii, IT i wielu innych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Specjalizujemy się w organizacji centrów outsourcingowych średnich i dużych przedsiębiorstw, grup kapitałowych i spółek notowanych na rynkach kapitałowych.
Nasza oferta jest sprofilowana branżowo aby jak najlepiej odpowiadać na specyficzne wymagania naszych klientów.