English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Fundusze Europejskie Nabory partnerów do projektów
Zakładki 3
zakladki_video

Nabory partnerów do projektów

DRUKUJ

Nabór partnera do projektu szkoleń związanych z budową „Platformy funduszy europejskich Pracodawców RP”

2016-09-16
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, w związku z realizacją projektu „Platforma funduszy europejskich Pracodawców RP”, poszukują Wykonawcy na dwudniowe szkolenie warsztatowe.
czytaj więcej

Nabór partnera do projektu dotyczącego wsparcia w ramach outplacementu w woj. wielkopolskim

2016-03-29
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej ogłaszają otwarty nabór partnera krajowego do współpracy w przygotowaniu i realizacji projektu dotyczącego wsparcia w ramach outplacementu do konkursu nr RPWP.06.05.00-IZ-00-30-001/16 ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
czytaj więcej

Nabór partnera do projektu dotyczącego wsparcia w ramach outplacementu

2016-03-09
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej ogłaszają otwarty nabór partnera krajowego do współpracy w przygotowaniu i realizacji projektu dotyczącego wsparcia w ramach outplacementu do konkursu nr RPLD.10.02.02-IZ.00-10-001/16, ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
czytaj więcej

Nabór partnera do projektu dotyczącego wsparcia rozwoju przedsiębiorczości

2016-03-09
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej ogłaszają otwarty nabór partnera krajowego do współpracy w przygotowaniu i realizacji projektu dotyczącego wsparcia rozwoju przedsiębiorczości poprzez zastosowanie instrumentów zwrotnych i bezzwrotnych do konkursu nr RPSW.10.04.01-IP.01-26-037/16, ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach.
czytaj więcej

Nabór kandydatów na ekspertów do oceny projektu pozakonkursowego w Programie Inteligentny Rozwój

2016-02-25
Ministerstwo Rozwoju, pełniące funkcję Instytucji Zarządzającej dla Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) ogłosiło nabór na stanowisko ekspertów. Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju w Ministerstwie Rozwoju, zaprasza do składania wniosków o wpis do Wykazu Kandydatów na Ekspertów do oceny projektu pozakonkursowego Ministerstwa Nauki Szkolnictwa Wyższego w ramach działania 4.4 POIR pn. Zwiększanie potencjału kadrowego sektora B+R.
czytaj więcej
1  2