English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Ingafor
Zakładki 3
zakladki_video

Ingafor

DRUKUJ

Ingafor

 

 

 

 

Ingafor Poland Sp. z o.o. została założona w październiku 2006 roku przez twórców hiszpańskiej Grupy Ingofor - firmy szkoleniowo-doradczej, cieszącej się wieloletnią renomą w Hiszpanii.

 

Ingafor dzięki unikatowej formule bazującej na przekazywaniu maksimum umiejętności uczestnikom szkoleń, niezbędnych zarówno w rozwoju osobistym, jak i zawodowym, skutecznie pomaga w zwiększaniu kwalifikacji pracowników oraz lepszemu wykorzystaniu ich potencjału. Oferuje usługi w zakresie kształcenia, informacji, doradztwa oraz tworzenia i realizacji projektów.

 

Ingafor Poland korzysta z dorobku hiszpańskiej gałęzi firmy między innymi poprzez umożliwienie wymiany doświadczeń pomiędzy firmami polskimi a hiszpańskimi, oraz ofertę szkoleń e-learningowych dostępną w dwóch wersjach językowych.Oferuje doradztwo w różnych dziedzinach: szkolenia on-line i w trybie tradycyjnym, badanie rynku, pomoc w wejściu na rynek i rozwoju hiszpańskich firm w Polsce, wsparcie dla polskich firm pragnących rozpocząć współpracę z partnerami hiszpańskimi, pozyskiwanie funduszy regionalnych i strukturalnych na pokrycie kosztów realizacji różnego rodzaju projektów.

 

Centrala Ingafor znajduje się w Vigo, w Hiszpanii. Posiadamy oddziały w Vigo i Madrycie oraz oddziały zagraniczne: w Polsce w Warszawie i w Rumunii w Bukareszcie. Nasza centrala posiada aule wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny.