English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Wsparcie sprzedaży nigdy nie było tak proste

2016-12-05
Zindywidualizowanie produktu czy usługi to tylko pierwszy krok do zbudowania relacji z klientem. Jak ją podtrzymać, aby klient nie szukał alternatywy? Przyjrzyjmy się programom lojalnościowym i wsparcia sprzedaży B2B2C.
czytaj więcej

Nowoczesny katalog nagród do wspierania sprzedaży

2016-12-05
Programy wsparcia sprzedaży czy akcje promocyjne, które przyciągną uczestników, to nie lada wyzwanie. Co zrobić by podbiły serca tych, do których są kierowane?
czytaj więcej

Rusza kampania Edenred „Wsparcie sprzedaży nigdy nie było tak proste"

2016-10-28
„Wsparcie sprzedaży nigdy nie było tak proste” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania Edenred kierowana do firm, które chcą wspierać swoją sprzedaż przy wykorzystaniu skutecznych narzędzi motywacyjnych i lojalnościowych. Głównym celem działań jest uświadomienie firmom, że bezpośrednie działania wspierające sprzedaż są bardziej efektywne pod względem czasu i ponoszonych nakładów.
czytaj więcej

PGNiG szuka innowacyjnych rozwiązań dla Polskiej Spółki Gazownictwa

2016-10-20
Wystartowała III edycja Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów. To projekt, w którym startupy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mają okazję zgłaszać swoje rozwiązań dla spółek z Grupy Kapitałowej PGNiG. W tej edycji na innowacyjne projekty czeka jedna z nich – Polska Spółka Gazownictwa. Najlepsze pomysły zostaną wybrane do wdrożenia.
czytaj więcej

Barometr Pracownika Edenred-IPSOS: samopoczucie i motywacja pracowników

2016-10-10
Już jest najnowszy Raport z wynikami badania „Barometr Pracownika 2016”. To najnowsze i jedyne takie badanie pracowników dostępne na polskim rynku. W tym roku przeprowadzono ponad 14 tys. wywiadów z pracownikami w 15 krajach na 4 kontynentach. Barometr prezentuje światowe trendy w motywacji oraz drogę, którą firmy powinny zmierzać, aby poprawić satysfakcję w pracy.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     19
Najnowsze     Starsze niż : 5 lat : 2 lata : rok : pół roku