English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Szlachetna Paczka z Edenred – dołącz do nas!

2016-09-06
„Szlachetna Paczka z Edenred – dołącz do nas!” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania Edenred kierowana do firm, które chcą obdarować pracowników z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Głównym celem działań jest wsparcie potrzebujących rodzin przy zaangażowaniu i współpracy firm. Pracodawcy za pomocą jednego gestu mogą motywować pracowników, jednocześnie pomagając innym w projekcie Szlachetna Paczka.
czytaj więcej

Szlachetna Motywacja

2016-09-06
Zasoby ludzkie, interesariusze wewnętrzni – bez względu na to, jak określimy pracowników, stanowią oni najcenniejszy kapitał każdej organizacji. Należy zatem dbać o ich satysfakcję zawodową oraz poziom motywacji, od którego zależy sukces rynkowy firmy. W jaki sposób doceniać zespół, aby wzmacniać jego zaangażowanie, i czy nasza firma jest pod tym względem atrakcyjna dla potencjalnych pracowników?
czytaj więcej

Ile kroków musisz wykonać, aby zostać liderem w swojej branży?

2016-07-29
Z myślą o firmach, które cenią wysoką jakość swoich procesów, produktów, pracy i relacji z otoczeniem, DNV GL Business Assurance przygotował program „10 kroków do doskonałości”.
czytaj więcej

„Punkt Zwrotny” - nowy magazyn KPMG w Polsce

2016-07-29
"Punkt Zwrotny" jest kwartalnym magazynem biznesowym wydawanym przez KPMG w Polsce - firmę należącą do Pracodawców RP.
czytaj więcej

"Biuletyn CFO" - Lipiec 2016

2016-07-29
Firma KPMG - należąca do Pracodawców RP - razem z Harvard Business Review Polska, stworzyły publikację dla nowoczesnych dyrektorów finansowych - „Biuletyn CFO”. W tytule tym zostały przybliżone najatrakcyjniejsze i najbardziej współczesne zagadnienia z obszaru zarządzania finansami w przedsiębiorstwie.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     20
Najnowsze     Starsze niż : 5 lat : 2 lata : rok : pół roku