English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Trzecia edycja badań Deloitte „Badania i rozwój w przedsiębiorstwach”.

30-01-2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji badania Deloitte „Badania i rozwój w przedsiębiorstwach”. Krótka ankieta, której wypełnienie nie zajmie Państwu więcej niż 15 minut, dotyczy czynników decydujących o zaangażowaniu firm w działalność badawczo-rozwojowo-innowacyjną (B+R+I) i stwarza możliwość wyrażenia opinii m.in. na temat tego, co skłoni przedsiębiorców do angażowania większych środków na ten cel.

 

Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?

 

·         Wnioski z badania mogą odegrać istotną rolę w dostosowaniu zaleceń oraz regulacji wspierających działalność B+R+I w Polsce.

·         Państwa opinia może przyczynić się do wprowadzenia zmian w istniejącym systemie zachęt, zmniejszając tym samym ryzyko ponoszone przez przedsiębiorców realizujących projekty badawcze.

·         Informacje dotyczące stosowanych przez firmy w Europie Środkowej strategii w zakresie działalności B+R, innowacji, ochrony własności intelektualnej i ich komplementarności z otoczeniem regulacyjnym będą wartościowym drogowskazem dla ewolucji instytucjonalnego systemu wsparcia przedsiębiorstw.

·         Raport z badania pozwoli Państwu skonfrontować działania w zakresie B+R z innymi przedsiębiorstwami regionu.

 

Wypełnij ankietę i miej wpływ na stworzenie najlepszego modelu wspierania innowacyjności! Więcej informacji o badaniu i kwestionariusz na  www.deloitte.com/pl/badaniairozwoj.