English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Orły eksportu Podkarpacia

22-04-2015

W dniu 28 kwietnia 2015 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się konferencja pt.: ,,TOP10 Najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu”, której organizatorem jest dziennik Rzeczpospolita. Podczas wydarzenia nagrodzeni zostaną laureaci konkursu REGIONALNE ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO w pięciu kategoriach: najlepszy eksporter, najdynamiczniejszy eksporter, produkt eksportowy, debiut eksportu i osobowość eksportu.  

 

            

W najbliższych latach eksport będzie motorem napędowym polskiej gospodarki. Potencjał jest ogromny, ale aby polscy przedsiębiorcy mogli odnieść sukces, niezbędna jest wiedza w jaki sposób stać się globalną firmą i na jakie rynki eksportowe nastawić się w przyszłości.

 

Podkarpacka edycja ORŁÓW EKSPORTU i organizowana równolegle konferencja to przede wszystkim forum wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia omówione zostaną tematy dotyczące handlu zagranicznego dla polskich firm, a w szczególności jak rozwijać firmę wykorzystując potencjał eksportowy i zarazem ustrzec się przed niestabilnością zagranicznych rynków zbytu? Jakie są dostępne formy instrumentów wsparcia dla chcących rozwijać działalność eksportową? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania w Rzeszowie.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu przedstawicieli lokalnego biznesu – właścicieli firm produkcyjnych, dyrektorów ds. handlu, sprzedaży i eksportu oraz regionalne media.

 

Patronami honorowymi spotkania są m.in.: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Pracodawcy RP.

Partnerzy Strategiczni: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Dachser Sp. z o. o. i Raiffeisen Polbank.

 

Partnerzy Medialni: Dziennik Rzeczpospolita, Parkiet, Bloomberg Businessweek.

 

Więcej informacji w załączonej agendzie spotkania.

 

Kontakt:

Joanna Krusińska, tel.: 600 606 424, joanna.krusinska@rp.pl

Dział Konferencji i Szkoleń, Dziennik "Rzeczpospolita"