English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Executive MBA – Studia MBA w Wyższej Szkole Gospodarki

25-06-2015

W imieniu Wyższej Szkoły Gospodarki przedstawiamy ofertę Szkoły Biznesu, do której powstania przyczyniła się kilkunastoletnia współpraca partnerska między uczelniami w kraju i za granicą.


Decyzję o realizacji kolejnego, bardzo profesjonalnego szczebla edukacji biznesowej jakim są studia Master of Business Administration (MBA), umożliwiła trwająca już kooperacja, na różnych płaszczyznach naukowych, z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu ze Szczecina (ZPSB) oraz Maastricht School of Management (MSM) z Holandii.


Nie od dziś wiadomo, że tytuł MBA otwiera drzwi do najwyższych stanowisk menedżerskich na całym świecie. Program studiów MBA adresowany jest do osób pracujących zawodowo – praktyków, którzy ukończyli studia wyższe oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie i zarządzaniu.


W bieżącym roku akademickim przedstawiamy ofertę dwóch programów studiów Executive MBA – w języku polskim oraz w języku angielskim. Polskojęzyczne studia menedżerskie MBA, realizowane w Wyższej Szkole Gospodarki powstały z doświadczeń Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Program studiów bazuje na standardach brytyjskich opracowanych we współpracy z Leeds University Business School oraz University of Abertay Dundee.


Anglojęzyczne studia Executive MBA realizowane w Wyższej Szkole Gospodarki powstały z doświadczeń Maastricht School of Management – jednej z najstarszych oraz najbardziej umiędzynarodowionych holenderskich szkół wyższych kształcących w zakresie zarządzania. Program potwierdzony jest prestiżowymi akredytacjami uznawanymi na świecie (AMBA, IACBE, ACBSP), wyznacza standardy w zarządzaniu w zakresie wiedzy i praktyki poprzez nauczanie i rozumienie teorii administracji w biznesie w oparciu o badania empiryczne.


Podsumowując, Szkoła Biznesu MBA to prawdziwe kompendium zarządzania w praktyce. Wyspecjalizowana kadra – znakomici praktycy z danej branży, najlepsi trenerzy i wykładowcy biznesu, nowoczesne formy dydaktyczne: to atuty, dzięki którym postaramy się stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi biznesu wspomagając pracę kadry kierowniczej.

 

 

Kontakt: Ewa Saks-Mucha lub Patryk Antonik, tel. +48 52 567 00 14, kom. +48 508 229 683, mba@byd.pl, www.mba.byd.pl

 

 

Szczegóły w załączeniu.