English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Podyplomowe Studia Deweloperskie – rozwiń swoje kompetencje

08-09-2015

 

Wieloletni członek Pracodawców RP, Polski Związek Firm Deweloperskich, to organizacja działająca na rzecz rynku mieszkaniowego w Polsce. 

 

Związek wierzy, że podstawą tworzenia jakości w branży deweloperskiej jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, więc chce się nią dzielić z innymi uczestnikami rynku. W związku z tym powstały Podyplomowe Studia Deweloperskie, organizowane przez PZFD we współpracy z SGH – najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce.

 

Uczestnictwo w projekcie jest wyjątkową okazją do zdobycia teoretycznej i praktycznej wiedzy związanej z rynkiem deweloperskim, jakiej nie posiądzie się w codziennej pracy. Studia, realizowane w systemie dwusemestralnym, dedykowane są wszystkim osobom, które pracują w nieruchomościach lub branżach pokrewnych i chcą aktualizować swoją wiedzę w oparciu o doświadczenia najlepszych praktyków. Dzięki temu osoby kończące studia są wykwalifikowanymi specjalistami, przed którymi otwierają się nowe możliwości zawodowe.

 

Aby zapisać się na kolejną, już IV edycję studiów (2015/2016) wystarczy zadzwonić pod nr: 22 745 01 00  i zgłosić chęć udziału.

 

Można również zalogować się na stronie: http://oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/menedzerskie-dla-deweloperow/Strony/default.aspx

 

Zapraszamy!

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://studiadeweloperskie.pzfd.pl/