English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Human Capital Economy CEE Congress

14-09-2015

 

 

 

Sytuacja ekonomiczna wymaga pogłębionej dyskusji na temat budowania przewagi konkurencyjnej na bazie kapitału ludzkiego. Okazją do takiej debaty będzie pierwsza edycja Human Capital Economy CEE Congress, który odbędzie się 7-8 października w Hotelu Sheraton w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Work Service.

 

Międzynarodowe grono ekspertów, polityków, liderów biznesu i praktyków zarządzania zasobami ludzkimi będzie mogło wypracowywać rozwiązania na najbliższe lata. Jest to o tyle istotne, że wyzwań stojących przed gospodarką Europy Środkowo-Wschodniej nie brakuje.

 

Zmiany modeli zarządzania, rosnący wpływ migracji zarobkowej z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, wyzwania demograficzne, rywalizacja o  nowe talenty przy jednoczesnej potrzebie aktywizacji zawodowej - to jedynie kilka przykładów tych najbardziej wymagających problemów, z  którymi w  najbliższych latach będziemy się zmagać.

 

W Radzie Programowej kongresu zasiada Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski. Weźmie także udział w debacie „Migracja jako wyzwanie zarządzania kapitałem ludzkim - zarządzanie różnorodnością” z udziałem Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza.

 

Gorąco zachęcamy do udziału w Human Capital Economy CEE Congress. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie wydarzenia.