English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Dyrektor Finansowy Edenred Polska jednym z najlepszych w Polsce

17-11-2015

 

Anna Derlacka, Dyrektor Finansowy Edenred Polska, znalazła się drugi raz z rzędu na prestiżowej liście rankingu „Gazety Finansowej” najlepszych dyrektorów finansowych.

 

W tegorocznej edycji redakcja „Gazety Finansowej” doceniła dyrektorów finansowych za kompetencje, umiejętności przewidywania oraz podejmowania decyzji z uwzględnieniem dynamicznej sytuacji rynkowej. Nagrodzeni menedżerowie to osoby, które swoim zaangażowaniem i codzienną pracą budują pozycję swoją i firmy. Promują także umiejętny sposób zarządzania, co przekłada się także na rozwój gospodarczy Polski.

 

Anna Derlacka, od 2012 r. jest Dyrektorem Finansowym w Edenred Polska. Zdobywała doświadczenie w KPMG, uczestnicząc m.in. w projektach IPO, badaniu sprawozdań finansowych spółek giełdowych i grup kapitałowych. Współpracując z  Centrum Development and Investments, wchodzącej w skład Grupy Eastribge zdobywała doświadczenie w branży nieruchomości odpowiadając za sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Pełniąc funkcje CFO w Edenred odpowiada za kształtowanie strategii spółki, korygowanie modeli biznesowych i zarządzanie ryzykiem. W zakres jej obowiązków wchodzą obszary finansów, raportowania, kontrolingu i podatków, jak również realizacja obowiązków prawnych nakładanych na sektor usług płatniczych. Uczestniczy w opracowywaniu i wdrażaniu planów inwestycyjnych oraz w procesach fuzji przedsiębiorstw. Doceniana za duży wkład w budowę wartości firmy wykraczającym poza sferę finansów, wykazując się szerokim spojrzeniem, które wyróżnia funkcjonowanie Edenred Polska na tle pozostałych 41 światowych business unitów, należących do Grupy Edenred. Czynnie angażuje się w projektowanie i wdrażanie innowacji, rozwijanie nowych linii biznesowych a tym samym w budowanie pozycji konkurencyjnej spółki.

 

Dyrektor Finansowy, która obok biznesu dostrzega i docenia rolę pracowników w firmie. Dzięki niej zaczęli oni właściwie postrzegać kwestię finansów, co wraz ze zmianą kultury organizacyjnej wpłynęło pozytywnie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

 

Dowiedz się więcej o Edenred: www.edenred.pl