English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Spendeo by Edenred® - prosty klucz do optymalizacji w firmie

17-11-2015

Edenred wprowadził na polski rynek najwyżej klasy standard zarządzania wydatkami służbowymi - Spendeo by Edenred®. Rozwiązanie to bezkonkurencyjnie upraszcza firmowe rozliczenia i wspomaga optymalizację wydatków w przedsiębiorstwie.

 

Spendeo by Edenred® to system kompleksowej obsługi wydatków służbowych oparty o płatniczą kartę przedpłaconą z międzynarodowym zasięgiem, która jest wspierana przez platformę webową. Przedsiębiorcy dzięki jednemu narzędziu usprawniają wiele procesów, redukują koszty operacyjne i minimalizują obieg papierowej dokumentacji. Spójna i przejrzysta informacja oraz bieżąca kontrola wydatków pozwalają zaoszczędzić konkretne kwoty. Korzyści zyskuje również pracownik, który skupia się na realizacji zadań bez angażowania prywatnych pieniędzy lub pobierania zaliczek. Dzięki aplikacji mobilnej można sprawdzić saldo karty, a także rozliczyć poczynione wydatki.

 

W przeciwieństwie do kart kredytowych, przedpłaconą kartę Spendeo można przekazać każdemu pracownikowi, niezależnie od roli, jaką pełni w organizacji. Wszelkie transakcje przeprowadzone z użyciem tej karty są zapisywane na platformie i są widoczne dla użytkowników kart, menedżerów oraz administratorów. Funkcjonalność platformy pozwala też na dowolne i dokonywane w czasie rzeczywistym zarządzanie środkami na kartach, na ustawianie limitów dotyczących m.in. rodzajów wydatków, do których uprawniony jest dany użytkownik. Ponadto możliwe jest na niej wystawianie, akceptowanie oraz rozliczanie wniosków delegacyjnych, automatyzując naliczanie diet.

 

Sprawdź jak w prosty i szybki sposób dział finansowy optymalizuje wydatki firmowe:

 

 

Zainteresowało Cię rozwiązanie Spendeo by Edenred®?

 

Skontaktuj się z ekspertem:

nr tel.: 22 209 82 09, e-mail: