English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

„Perła Biznesu” w Edenred Polska

17-11-2015

 

Henrietta Varju, Członek Zarządu Edenred Polska, znalazła się wśród 25. najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, zgodnie z rankingiem prowadzonym przez Gazetę Finansową.

 

„Perły Polskiego Biznesu” to wyróżnienie przyznane po raz piąty dla najbardziej dynamicznych i aktywnych kobiet biznesu. To bizneswoman, które na co dzień są świetnie zorganizowane, silne, zdecydowane, a do tego są wspaniałymi menedżerami. Efekty ich pracy bronią się same, a ich działania w niczym nie ustępują tym, prowadzonym przez panów.

 

Henrietta Varju jest charyzmatyczną manager o wyjątkowo szerokich zainteresowaniach. Od 14 lat związana z branżą usług dla klienta korporacyjnego m.in. w sektorze świadczeń pozapłacowych. W 2003 roku wprowadzała pierwsze karty przedpłacone w Polsce i w Europie Środkowej. Z sukcesem udało jej się przekonać polski rynek do kart na szeroką skalę. Karierę zawodową zaczynała w Nowym Jorku pracując kilka lat w niemieckim banku korporacyjnym na Wall Street. Z ogromną pasją i zaangażowaniem realizowała się w consultingu prowadząc duże, międzynarodowe projekty restrukturyzacji w Europie Zachodniej i w Polsce. 

 

Związana z takimi firmami jak Sodexo czy Bonus Systems, gdzie odpowiadała za rozwój biznesu jak i innowacyjną politykę produktową w ramach motywacji pozapłacowej.

 

W 2011 roku dołączyła do Grupy Edenred, która była w fazie digitalizacji. Jej know-how i wizjonerstwo świetnie wpisywały się w nową strategię Edenred. Od początku stawiała na innowacyjny model zarządzania i wdrażanie procesów biznesowych umożliwiających ekspansję firmy na rynku. Pod jej przywództwem w ciągu ostatnich 5 lat, tempo wzrostu obrotów firmy utrzymuje się na stałym 50% poziomie rok do roku, a zespół urósł dziesięciokrotnie.

 

Henrietta Varju rządzi silną, kobiecą ręką nie tracąc doskonałego kontaktu ze współpracownikami. Radość przynosi jej wspieranie rozwoju zawodowego i promowanie ludzi, z którymi pracuje. Jest liderem, za którym idą pracownicy, klienci i partnerzy biznesowi.


Prywatnie szczęśliwa żona i mama 20-letniej córki. Miłośniczka sztuki współczesnej. Przez kilka lat prowadziła eksperymentalną przestrzeń galeryjną w Warszawie. Płynnie mówi pięcioma językami.

 

Dowiedz się więcej o Edenred: www.edenred.pl