English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Ile kroków musisz wykonać, aby zostać liderem w swojej branży?

29-07-2016

 

Firma przyszłości to taka, która na pierwszym miejscu stawia jakość –  by spełniać restrykcyjne wymagania rynku, prawa krajowego i unijnego, oraz by móc konkurować i dostarczać towary, utrzymać i pozyskać nowych klientów.

 

Nawet niewielka, ale systematyczna poprawa różnych aspektów jakości może znacząco poprawić wyniki. Aby to osiągnąć, firmy potrzebują odpowiednich narzędzi. I tu właśnie mogą pomóc nowoczesne systemy zarządzania jakością.  Jest ich wiele, mają różne cele, odznaczają się różną możliwością zastosowań, np. ściśle branżowym charakterem, większym lub mniejszym stopniem sformalizowania. Jednak ich wspólnym i nadrzędnym celem jest dostarczenie firmom narzędzi do skutecznego wdrażania i zarządzania kwestiami związanymi z zapewnieniem jakości oraz minimalizacją zagrożeń.

 

Z myślą o firmach, które cenią wysoką jakość swoich procesów, produktów, pracy i relacji z otoczeniem, DNV GL Business Assurance przygotował program „10 kroków do doskonałości”. Projekt ten powstał po to, by firmy w krótkim czasie mogły wdrożyć nowe rozwiązania dotyczące zarządzania jakością, które przyczynią się do wzrostu ich efektywności.

 

 

 

 

Pliki do pobrania