English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Rusza kampania Edenred „Wsparcie sprzedaży nigdy nie było tak proste"

28-10-2016

„Wsparcie sprzedaży nigdy nie było tak proste” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania Edenred kierowana do firm, które chcą wspierać swoją sprzedaż przy wykorzystaniu skutecznych narzędzi motywacyjnych i lojalnościowych. Głównym celem działań jest uświadomienie firmom, że bezpośrednie działania wspierające sprzedaż są bardziej efektywne pod względem czasu i ponoszonych nakładów.

 

Budowanie lojalności na rynku konkurencyjnym to ogromne wyzwanie. Praktyka pokazuje, że skuteczniejsze od tradycyjnych mediów są rozwiązania z zakresu BTL, czyli te, które pozwalają na bezpośrednie dotarcie do grupy docelowej. Należą do nich programy wsparcia sprzedaży. Pozwalają realizować założone cele sprzedażowe i marketingowe przy znacznie mniejszym budżecie.

 

Celem kampanii jest pokazanie, że programy wsparcia sprzedaży, które oferuje Edenred, są nie tylko efektywne, ale przede wszystkim proste i angażujące grupę docelową. W zależności od tego jakie są cele firmy, ustalamy strategię w zakresie budowy lojalności i utrzymania klienta. We współpracy kierujemy się maksymą „Think different & make different" oraz niesztampowym myśleniem. Wiemy jak zorganizować program lojalnościowy i wsparcia sprzedaży, aby podbił serca tych, do których jest kierowany. Sercem programów są nagrody, muszą być zaskakujące i spełniać marzenia. Najbardziej sprawdzają się nagrody w postaci przedpłaconych kart premiowych, ponieważ dają natychmiastową i gwarantowaną gratyfikację – komentuje Mariusz Cichy, Dyrektor Sprzedaży w kategorii programy lojalnościowe w Edenred. W Edenred stawiamy na nowoczesność i nową jakość w obsłudze, wytyczamy trendy i standardy zapewniając najwyższy poziom obsługi w marketingu lojalnościowym – dodaje.

 

W działania promocyjne kampanii zaangażowane są agencje San Markos i CubeGroup.

 

Więcej o marketingu lojalnościowym Edenred: lojalnosc.edenred.pl

 

Edenred jest światowym liderem w usługach przedpłaconych oraz największym wydawcą kart przedpłaconych w Polsce. Współpraca z Edenred to m.in. stałe wsparcie i otrzymywanie na bieżąco informacji zwrotnej dotyczącej mierników efektywności. Wyróżnia nas wiedza branżowa i operacyjna, dlatego wraz z marką Global Rewards® dostarczamy bezkonkurencyjne rozwiązania oraz niezawodny serwis w obszarach wsparcia sprzedaży, motywacji i budowania lojalności na rynkach B2B i B2C. Edenred służy nie tylko 50-letnim doświadczeniem, ale także wiedzą i know-how oraz zespołem specjalistów. Ważna jest dla nas rzetelność i szybkość świadczonych usług, a także sprostanie niestandardowym oczekiwaniom klientów.

 

Kontakt dla mediów:

Magdalena Bednarz
PR & Communication Manager
Edenred Polska Sp. z o.o.
e-mail:
nr tel.:+48 600 005 431