English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Komunikat prasowy Banku Pocztowego

08-03-2011

Elitarną grupę 25 najlepszych polskich menedżerów świata finansów w Polsce, w której znalazł się prezes Banku Pocztowego Tomasz Bogus, przedstawiła w magazynie „Finansista roku” Gazeta Finansowa.

 

Wyróżnieni w zestawieniu Gazety Finansowej menedżerowie to elitarna grupa najlepszych w naszym kraju specjalistów od zarządzania instytucjami finansowymi. Stojący na czele Banku Pocztowego Tomasz Bogus znalazł się w towarzystwie piastujących najwyższe stanowiska zarządcze przedstawicieli branży bankowej, ubezpieczeniowej, factoringowej czy leasingowej. Listę wyróżnionych 25 Top menedżerów Gazeta Finansowa opublikowała w specjalnym dodatku „Finansista roku”.

 

Tomasz Bogus od początku swojej kariery zawodowej związany jest z bankowością. Bankowi Pocztowemu przewodzi od 2009 r., wcześniej piastując stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za pion bankowości korporacyjnej. W latach 2006-2008 był dyrektorem BRE Banku ds. Zarządzania Siecią Oddziałów Korporacyjnych. W przeszłości odpowiadał również za sprzedaż oraz rozwój sieci placówek MultiBanku. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zdobywał również w Powszechnym Banku Gospodarczym oraz Banku Austria Creditanstalt Poland.

 

 

Kierowany przez Tomasza Bogusa Bank Pocztowy przeżywa czas dynamicznego rozwoju. W minionym roku odnotował ponad 40 proc. przyrost kredytów oraz 30 proc. przyrost depozytów. Jeszcze w 2011 r. Bank Pocztowy chce zadebiutować na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.