English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Komunikat prasowy Banku Pocztowego

05-04-2011

Od 1 kwietnia 2011 r. za analizy sytuacji makroekonomicznej w Polsce i na świecie oraz analizy rynków finansowych w Departamencie Skarbu Banku Pocztowego odpowiada Monika Kurtek – nowy Główny Ekonomista Banku.

 

Monika Kurtek z bankowością związana jest od 6 lat. Zanim trafiła do Banku Pocztowego pracowała jako Starszy Ekonomista w Banku BPH. W latach 2000-2005 związana była z Ministerstwem Finansów, gdzie pracowała w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki.

 

Wykształcenie Monika Kurtek zdobyła studiując na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu finansów przedsiębiorstw i podatków, a także doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Odbyła również szereg kursów z zakresu makroekonomii, m.in. w Międzynarodowym Funduszu Walutowym w Stanach Zjednoczonych i Austrii oraz w Japonii.

 

Z Głównym Ekonomistą Banku Pocztowego, Moniką Kurtek, kontaktować się można pod numerami telefonu: +48 22 328-75-28, +48 661-382-111 lub adresem e-mail: .