English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Komunikat prasowy Banku Pocztowego

12-08-2011

Do 20 sierpnia br. trwa promocja Banku Pocztowego, w której kredyty mieszkaniowe Banku na 100% wartości nieruchomości dostępne są z marżą 1,25% i bez prowizji.

 

W obliczu wysokiego kursu franka, wyraźną zaletą oferty Banku Pocztowego jest udzielanie kredytów hipotecznych jedynie w złotówkach. W przeprowadzonym przez ekspertów serwisu Wyborcza.biz i internetowego pośrednika hipotecznego Invigo najnowszym rankingu, kredyt mieszkaniowy w programie Rodzina na swoim Banku Pocztowego znalazł się wśród 5 najciekawszych ofert na rynku. Przyjęto założenie, że Klient chce kupić mieszkanie o powierzchni 40 m2 i wartości 300 tys. zł, posiadając 20% wkładu własnego i biorąc kredyt na okres 30 lat.

 

W Banku Pocztowym do 20 sierpnia br. Klienci mogą uzyskać kredyty mieszkaniowe, jak również kredyty mieszkaniowych z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim na preferencyjnych warunkach. Co ważne, jest to możliwe również dla kredytów na 100% wartości nieruchomości. Promocyjna marża to zaledwie 1,25%, a prowizja wynosi 0%.

 

Warunkiem do skorzystania z promocji jest posiadanie bezpłatnego Pocztowego Konta Standard lub Nestor wraz z zadeklarowanymi miesięcznymi wpływami o wysokości minimum 1500 zł, a także do wyboru przez Klienta z oferty Banku Pocztowego: karty debetowej, kredytowej lub zakup ubezpieczenia nieruchomości. Oferta dotyczy kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeń AVIVA.

 

O udziale w promocji decyduje data złożenie wniosku kredytowego w oddziale. Wnioski złożone do 20 sierpnia br. będą rozpatrywane w ramach trwającej promocji.

 

Bank Pocztowy oferuje kredyty hipoteczne, a także kredyty hipoteczne w ramach programu Rodzina na swoim. W swojej ofercie posiada również pożyczki hipoteczne, jak również kredyty samochodowe i gotówkowe. Aktualna tabela oprocentowania jest dostępna na stronie internetowej www.pocztowy.pl