English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Komunikat prasowy Banku Pocztowego

31-10-2011

Kredyt hipoteczny oferowany przez Bank Pocztowy wygrał w październikowym zestawieniu przygotowanym przez serwis Bankier.pl, jako najlepsza oferta dla Klientów nie posiadających wkładu własnego.

 

Autorzy rankingu poszukiwali najlepszego kredytu na okres 30 lat dla małżeństwa o dochodach 4200 zł netto, które nie posiada wkładu własnego i szuka kredytu na sfinansowanie inwestycji o wartości 300 tys. zł. Oferta Banku Pocztowego okazała się najtańszą na rynku. Dodatkowo Bank Pocztowy przyznał jedną z najwyższych zdolności kredytowych. Zdolność kredytowa wyniosła ponad 360 tys. zł, a rata miesięczna 1799 zł.

 

Oferta Banku dla Klientów, którzy dysponowali 10% wkładem własnym zajęła również wysokie miejsce na rynku. Okazała się jedną z trzech najtańszych, dostępnych obecnie ofert. Miesięczna rata w tym przypadku wyniosła 1619 zł.

 

Obie oferty Banku Pocztowego charakteryzują się marżą wynoszącą 1,25% oraz oprocentowaniem 6%. Maksymalny okres kredytowania w Banku Pocztowym wynosi aż 40 lat. Warunki dotyczące prowizji i marży są objęte promocją trwającą do 31 grudnia br.

 

Bank Pocztowy udziela kredyty mieszkaniowe, kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim (również dla Singli) oraz pożyczki hipoteczne.

 

Pierwszy kredyt dla osób stanu wolnego – tzw. Singli został udzielony na początku września br.

 

Pełna oferta produktów hipotecznych Banku Pocztowego znajduje się na stronie Banku – www.pocztowy.pl.