English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Komunikat prasowy Banku Pocztowego

07-05-2012

4 maja br. zmieniły się parametry produktów dla mikroprzedsiębiorców oferowanych przez Bank Pocztowy. Zwiększeniu uległo m.in. oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego do 5%.

 

Oprocentowanie Firmowego Konta Oszczędnościowego wynosiło do tej pory 4% w skali roku. W maju urosło ono do 5%. Konto to jest prowadzone bezpłatnie. Klient ma do dyspozycji w miesiącu trzy bezpłatne możliwości wypłaty środków – jedną w formie wypłaty bezpośredniej, jednego przelewu wewnętrznego i jednego przelewu zewnętrznego.

 

Nie są to jedyne zmiany w ofercie Banku Pocztowego. W ramach Pocztowego Konta Firmowego zmianie uległy opłaty za przelewy internetowe. Od 4 maja wszystkie przelewy dokonywane przez Internet są bezpłatne. Do tej pory Bank nie pobierał opłat za przelewy internetowe wewnętrzne oraz przelewy internetowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych.

 

Kolejna zmiana dotyczy wypłat przy użyciu karty Visa Biznes Electron. W ramach uatrakcyjnienia oferty, Bank proponuje bezpłatne wypłaty bez limitu ich liczby. Wcześniej, przedsiębiorcy w ramach limitu dysponowali 3 bezpłatnymi wypłatami w miesiącu z dowolnych bankomatów.

 

– Zdecydowaliśmy się na kompleksowe uatrakcyjnienie naszej oferty dla Mikroprzedsiębiorców. Z jednej strony zmniejszyliśmy faktyczne koszty związane z szerokim korzystaniem z Pocztowego Konta Firmowego, a z drugiej, dzięki powiększeniu oprocentowania środków w Firmowym Koncie Oszczędnościowym chcemy skłonić przedsiębiorców do oszczędzania – mówi Sebastian Sobieraj, koordynator ds. Mikroprzedsiębiorstw Banku Pocztowego.

 

Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom:
 

  • Rachunek bieżący – Pocztowe Konto Firmowe,
  • Rachunek oszczędnościowy – Firmowe Konto Oszczędnościowe,
  • Limit debetowy w Pocztowym Koncie Firmowym, kredyt w koncie oraz pożyczkę hipoteczną,
  • Internetowe lokaty terminowe i lokaty terminowe.
     

Pełna oferta produktów dla mikroprzedsiębiorców znajduje się na dedykowanej stronie - http://www.pocztowy.pl/mikro/.