English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Nasi członkowie informują
Zakładki 3
zakladki_video

Nasi członkowie informują

DRUKUJ

Komunikat prasowy MZHPiU

23-11-2012

17 listopada br. w warszawskim Hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, podczas której wręczone zostały nagrody w konkursach organizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

 

Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Joannę Jabłczyńską, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz przedstawicieli instytucji branżowych, świata polityki i biznesu. Zgromadzonych gości powitali gospodarze wieczoru – Prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu ,Przemysłu i Usług Pan Robert Składowski oraz w imieniu Prezydenta Pracodawców RP Pana Andrzeja Malinowskiego – Wiceprezydent Pracodawców RP, Pan Robert Kusiak.


Podczas uroczystości przedstawiono Laureatów:
 

  • VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego PERŁY MEDYCYNY
  • VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA
  • VII edycji konkursu SAMORZĄD PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
  • IV edycji konkursu GMINA ATRAKCYJNA TURYSTYCZNIE
  • X jubileuszowej edycji konkursu MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz
  • V edycji konkursu MAZOWIECKI POWIAT/GMINA ROKU
     

Połączenie tych przedsięwzięć podczas Wielkiej Gali jest szczególne, wskazuje bowiem na szereg cech łączących Laureatów, którzy wszak reprezentują różne. Bez wątpienia Laureaci to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce.

 

Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Są one uhonorowaniem ciężkiej pracy Laureatów, a także docenieniem ich produktów, usług, technologii, procesów oraz metod organizacji i zarządzania.

 

Podczas Gali odbyła się aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczono na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

Pełna informacja prasowa do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Informacja prasowa.