English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna O nas Media o nas
Zakładki 3
zakladki_video

Media o nas

DRUKUJ

Polskie Radio: Inwestowanie w zdrowie zwiększy rozwój gospodarczy Polski

2016-09-30
Już dzisiaj szacuje się, że w roku 2035 udział osób po 65. roku życia w populacji wyniesie 23 proc., na ich leczenie NFZ przeznaczy 58 proc. swoich wydatków. Problem ten będzie narastał i jest jednym z wielu, trawiących polską służbę zdrowia. Może zostać naprawiony, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu czy wprowadzeniu nowych rozwiązań. Mówił o tym w Polskim Radiu 24 ekspert Pracodawców RP Karol Poznański.
czytaj więcej

Wiceminister Zdrowia Jarosław Pinkas: Organizacje pacjentów powinny wspierać działania resortu zdrowia

2016-09-30
Organizacje pacjenckie powinny podejmować inicjatywy, które wspierają działania resortu zdrowia – ocenił w czwartek wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas podczas I Kongresu Zdrowia Pracodawców RP. Wskazywał też na rolę organizacji w promowaniu profilaktyki – informuje portal gazetaprawna.pl.
czytaj więcej

„Rzeczpospolita”: Do sieci szpitali powinny wejść placówki prywatne

2016-09-27
Sieć szpitali? Tak, ale dopasowana do potrzeb pacjentów i obejmująca także placówki prywatne – uważają eksperci Pracodawców RP.
czytaj więcej

„Dziennik Gazeta Prawna”: Fiskus zamierza odzyskać miliardy uciekającego podatku

2016-09-27
Kary dla doradców podatkowych za pomoc oszustom, sankcje za błędne rozliczenia, trudniejsza rejestracja oraz szybsze wykreślanie z rejestru podatników – to najważniejsze modyfikacje w projekcie zmian do ustawy o VAT. Łukasz Czucharski z Komitetu Podatkowego Pracodawców RP zauważa, że w projekcie próżno szukać rozwiązań, które chroniłyby uczciwych podatników.
czytaj więcej

"Rzeczpospolita": Nie będzie daniny, ale deklaracje nie znikną

2016-09-26
Będzie zaniechanie poboru podatku od handlu. Przygotowywane w tej sprawie rozporządzenie już w tym tygodniu ma trafić do uzgodnień i konsultacji.– Sposób wyjścia z patowej sytuacji wynikającej z decyzji Komisji Europejskiej w sprawie polskiego podatku od handlu jest najmniej ważny. Istotniejsze jest to, że cała sytuacja pokazuje zagrożenia związane z zarządzaniem projektami. Ministerstwo Finansów popełniło duży błąd – ocenia doradca podatkowy i ekspert Pracodawców RP Mariusz Korzeb.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     82