English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna O nas Media o nas
Zakładki 3
zakladki_video

Media o nas

DRUKUJ

Arkadiusz Pączka w „Polityce”: Lepszy Uber niż szara strefa

2016-12-07
Rewolucja konsumencka to lawina, której nie da się zatrzymać. Kiedy w XIX w. robotnicy niszczyli fabryczne maszyny, odbierające im pracę, trudno było nie pochylić się nad losem ludzi, których technologiczna rewolucja wyrzucała poza rynek pracy. Jednak już nikt nie wyobraża sobie fabryk bez maszyn. Czas przyniósł kolejne technologiczne innowacje, takie jak Uber. Dziś to one są obiektem ataków – pisze w „Polityce” Zastępca Dyrektora Generalnego Pracodawców RP.
czytaj więcej

„Super Biznes": Niepełnosprawni pełnosprawni w pracy

2016-12-06
O przełamywaniu stereotypów, wyciąganiu właściwych wniosków z dotychczasowych doświadczeń, a także o szansie, jaką dla chcących pracować niepełnosprawnych jest wyjątkowo niska stopa bezrobocia, rozmawiali w redakcji „Super Expressu” przedstawiciele rządu, parlamentu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, PFRON, organizacji pozarządowych i pracodawców.
czytaj więcej

„Dziennik Gazeta Prawna”: Więcej pieniędzy na zdrowie. Mniej na pacjentów

2016-12-05
NFZ i placówki medyczne boją się nadchodzącego roku. Wygląda na to, że sytuacja finansowa będzie fatalna i odbije się na chorych.
czytaj więcej

„Puls Biznesu”: Sejm uchwalił ustawę dla biznesu

2016-12-05
Rząd jedną ręką daje, a drugą odbiera — komentują eksperci zmiany w prawie mające sprzyjać firmom.
czytaj więcej

Jak nie złapać szpitali w sieć – Wiceprezydent Pracodawców RP Rafał Baniak w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

2016-12-05
Otwieranie konfliktów z wieloma interesariuszami i beneficjentami systemu ochrony zdrowia oraz przygotowanie zupełnie irracjonalnego rozwiązania, budującego ułomną sieć szpitali jest aktem bardzo ryzykownym dla rządzących – pisze w „Dzienniku Gazecie Prawnej” Wiceprezydent Pracodawców RP Rafał Baniak.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     97