English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

CSR Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs na wdrożenie CSR

2015-12-16
Konkurs ogłoszono w ramach projektu „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)”, finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.
czytaj więcej

5. Targi CSR: Biznes – Społeczeństwo – Środowisko

2014-03-13
Zapraszamy na 5. Targi CSR: Biznes – Społeczeństwo – Środowisko, które odbędą się 1 kwietnia 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.
czytaj więcej

Właściwy system zarządzania – stwórz nowy ład w swojej firmie

2013-12-13
Już dziś zgłoś udział Twojej firmy w projekcie „Nowe rozwiązania w zarządzaniu HR kluczem do wzrostu adaptacyjności polskich przedsiębiorstw”, który realizują Pracodawcy RP we współpracy z partnerami: firmą Crido Taxand i ICAN Institute. Zostały już ostatnie wolne miejsca. O zakwalifikowaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń.
czytaj więcej

Zbuduj etyczną kulturę organizacyjną i zarządzaj ryzykami w łańcuchu dostaw

2013-10-22
Zapraszamy do udziału w projekcie „Nowe rozwiązania w zarządzaniu HR kluczem do wzrostu adaptacyjności polskich przedsiębiorstw”, który realizują Pracodawcy RP wraz z parterami – firmą Crido Taxand i ICAN Institute.
czytaj więcej

Etyka w zarządzaniu: rozszerzanie granic odpowiedzialności

2013-09-18
Prace nad drugą publikacją ekspercką - Etyka w zarządzaniu: rozszerzanie granic odpowiedzialności - dobiegły końca. Publikacja stanowi zbiór istotnych informacji oraz cennych porad dotyczących umiejętności wdrożenia w firmach długofalowych zachowań etycznych. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
1  2     
Najnowsze     Starsze niż : 5 lat : 2 lata : rok : pół roku