English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna CSR Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Internetowe szkolenie CSR

09-05-2011

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, jako lider projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu”, zapraszają do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce e-learningowym szkoleniu z zakresu CSR (ang. Corporate Social Responsibility). Szczególnie zachęcamy do udziału w szkoleniu firmy, które chciałyby by ich pracownicy dowiedzieli się czym jest odpowiedzialny biznes i jak przekłada się na praktyczne działania w branży, w której pracuje. W przypadku, gdy możliwy będzie udział grupy pracowników, zapraszamy do kontaktu przedstawiciela firmy.


Pierwsza część szkolenia objaśnia pojęcie CSR, genezę wspomnianej koncepcji oraz europejskich norm i standardów, które się do niej odnoszą. Ponadto prezentuje narzędzia niezbędne do realizacji strategii oraz korzyści wynikające z prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu. Ważnym elementem tej części szkolenia jest ukazanie wielowymiarowości CSR.


Po ukończeniu części ogólnej uczestnik przechodzi do kursu branżowego. W tym celu zostały przygotowane szkolenia, uwzględniające specyfikę danej branży oraz zawierające przegląd dobrych praktyk, dla następujących sektorów: teleinformatycznego, paliwowo-energetycznego, farmaceutycznego, FMCG, finansowego oraz budowlanego. Dodatkowym elementem szkolenia jest możliwość prowadzenia dyskusji na forum z ekspertem CSR oraz innymi uczestnikami danej grupy edukacyjnej.


Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie platformy

 

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy info@koalicjacr.pl lub telefoniczny 22 518 87 44.