English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna CSR Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia CSR

12-03-2012

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in., na czym polega koncepcja CSR, jakie korzyści płyną z jej wdrażania oraz jak wyglądają dobre praktyki podejmowane w tym zakresie. Szkolenie skierowane jest do pracowników firm, bez względu na zajmowane stanowisko czy dział, w którym pracują. W celu uzyskania maksymalnej efektywności, szkolenie może zostać opracowane z uwzględnieniem specyfiki konkretnej firmy oraz branży, w której działa.

  

Szkolenie zaplanowano w systemie łączonym: dwie godziny zajęć w systemie stacjonarnym oraz dwie godziny w formie internetowej. Po jego przebyciu każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej szkolenie jest całkowicie bezpłatne. To unikalna okazja, aby bez dodatkowych kosztów podnieść kwalifikacje zespołu.

 

Szkolenia odbywać się będą od kwietnia do czerwca br. włącznie. Dokładny termin ustalany będzie z każdą zainteresowaną firmą indywidualnie. Ograniczona liczba miejsc (2 osoby szkolące, 3 miesiące na realizację szkoleń).

 

Zachęcamy do kontaktu w sprawie uzyskania szczegółowych informacji pod numerami tel.

22 518 87 42, 22 518 87 44. Pytania i zgłoszenia można też kierować na adres e-mail: szkolenia@pracodawcyrp.pl.

 

Projekt „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu” realizowany przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Poddziałanie 2.1.2 Partnerstwo dla zwiększania adaptacyjności). Działania realizowane w ramach projektu mają na celu wsparcie przedsiębiorstw we wdrażaniu standardów odpowiedzialnego biznesu.