English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna CSR Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Trwają zapisy na szkolenia CSR

05-06-2012

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się m.in., na czym polega koncepcja CSR, jakie korzyści płyną z jej wdrażania oraz jak wyglądają dobre praktyki podejmowane w tym zakresie.

 

Według najnowszych badań PARP aż 60% polskich firm widzi korzyści z realizacji działań CSR. Głównymi argumentami „za” są: poprawa wizerunku firmy (74%), zwiększenie motywacji pracowników (58%) i generowanie przychodów (45%). Mimo widocznych korzyści jedynie 1/3 polskich firm deklaruje znajomość pojęcia „społecznej odpowiedzialności biznesu”.

 

Szkolenie Pracodawców RP skierowane jest do pracowników firm, bez względu na zajmowane stanowisko czy dział, w którym pracują. Szkolenie odbywa się przez Internet. Po jego przebyciu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej szkolenie jest całkowicie bezpłatne. To unikalna okazja na to, aby bez dodatkowych kosztów podnieść kwalifikacje zespołu.

 

Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość:

 

  • zdobycia nowej wiedzy,
  • podniesienia kwalifikacji bez dodatkowych opłat,
  • wziąć udział w szkoleniu dopasowanym do ich potrzeb i oczekiwań firmy,
  • odbyć szkolenie w wygodny sposób – szkolenie internetowe można bowiem ukończyć bez wychodzenia z biura.
     

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerami tel.: 22 518 87 42, 22 518 87 19. Pytania i zgłoszenia można też kierować na adres e-mail: .