English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna CSR Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu
Zakładki 3
zakladki_video

Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu

DRUKUJ

Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu

W ramach realizacji projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu”, w 2011 roku powstała inicjatywa, której celem jest nagrodzenie tych firm, które na tle swojej branży wyróżniają się szczególną dbałością o przestrzeganie standardów odpowiedzialnego biznesu. W tym roku już po raz trzeci Pracodawcy RP nagrodzą wybrane przedsiębiorstwa.

 

Lider Odpowiedzialnego Biznesu to firma, która postrzega działania CR jako kluczowy element strategii zarządzania przedsiębiorstwem. Dąży do ciągłego doskonalenia w tym zakresie i odpowiada na pojawiające się wyzwania, by efektem działań było tworzenie wspólnej wartości społeczno-ekonomicznej.

 

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie firmy – bez względu na reprezentowaną przez nie branżę czy wielkość przedsiębiorstwa.

 

Jednym z głównych założeń konkursu, jest podzielenie poszczególnych kategorii na zasadzie branżowości. Dzięki temu możliwe jest wyłonienie liderów z następujących branż: paliwowo-energetycznej, finansowej, FMCG oraz budowlanej. Ostatnia kategoria ma  charakter ogólny, a uczestniczyć w niej mogą firmy z poza wyżej wymienionych branż.