English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Pracownia Psychologicznych Badań Organizacyjnych
Zakładki 3
zakladki_video

Pracownia Psychologicznych Badań Organizacyjnych

DRUKUJ

Program Absolwent

2015-05-18
Przedstawiamy unikalny na polskim rynku program, który ma na celu zwiększanie efektywności procesu rekrutacji, selekcji i szkoleń onboardingowych. Jest on dedykowany przede wszystkim dla firm średnich i dużych, posiadających sieć jednostek terenowych w kraju oraz centralnie zorganizowane działy rekrutacji i szkoleń.
czytaj więcej

Nowa publikacja psychologiczna pod patronatem Pracodawców RP

2014-04-15
Umiejętność zarządzania stresem w organizacji i dbałość o tworzenie przyjaznych pracownikowi miejsc pracy – takie zagadnienia porusza kolejna książki z serii Psychologia Biznesu pt. Stres w organizacji, wydana pod redakcją Tadeusza Koniecznego i patronatem Pracodawców RP, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stowarzyszenia Coachingu Biznesowego.
czytaj więcej

Psychologiczne badania organizacyjne dla członków Pracodawców RP

2014-04-07
Wirtualna Pracownia Psychologicznych Badań Organizacyjnych, działająca w ramach porozumienia podpisanego przez Pracodawców RP i Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego (UG), oferuje m.in. badanie kompetencji menedżerskich, organizacyjnych czynniki stresu oraz motywacji zawodowej.
czytaj więcej

Pracodawcy RP i Uniwersytet Gdański utworzyli Pracownię Psychologicznych Badań Organizacyjnych

2014-03-11
Pracownia ma merytorycznie i organizacyjnie wspierać członków Pracodawców RP w zakresie przeprowadzania badań wewnątrzorganizacyjnych i badań porównawczych.
czytaj więcej

Pracodawcy RP nawiązali współpracę z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego

2013-10-24
Pracodawcy RP i Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego podpisali porozumienie o współpracy przy tworzeniu Pracowni Psychologicznych Badań Organizacyjnych. Pracownia będzie funkcjonować w ramach struktur Pracodawców RP, a zaplecze eksperckie zapewni Pracownia Psychologii Badań Biznesu Instytutu Psychologii UG, kierowana przez dr. Zdzisława Nieckarza.
czytaj więcej