English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Stanowiska
Zakładki 3
zakladki_video

Stanowiska

DRUKUJ

Partnerzy społeczni w Radzie Dialogu Społecznego apelują do polityków o dialog i porozumienie

2016-12-20
Organizacje pracowników i pracodawców uczestniczące w pracach Rady Dialogu Społecznego, najważniejszej instytucji powołanej w Polsce do prowadzenia debaty o kluczowych sprawach społecznych i gospodarczych, mające wynikające z ustaw prawo do opiniowania projektów aktów prawnych, w tym projektu budżetu państwa, z narastającym niepokojem obserwują wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich dniach w polskim parlamencie.
czytaj więcej

Stanowisko Forum Medycyny Laboratoryjnej Pracodawców RP

2016-12-16
25 listopada 2016 r. miało odbyć się spotkanie pracodawców, zrzeszonych w Forum Medycyny Laboratoryjnej Pracodawców RP, z prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych Elżbietą Puacz. Spotkanie to było już wielokrotnie planowane. Jednak każdorazowo było odwoływane. Stało się tak i teraz – w ostatniej chwili znów odmówiono nam spotkania.
czytaj więcej

Wspólne stanowisko pracodawców w sprawie wypowiedzi Prezesa PiS

2016-11-17
Wzrost gospodarczy w trzecim kwartale br. wyhamował do 2,5 proc., co jest najgorszym wynikiem od trzech lat. Gospodarka rozwija się wolniej głównie z powodu spadku inwestycji. Prezes PiS winą obarcza polskich przedsiębiorców, a szczególnie tych związanych jakoby z opozycją. Jarosław Kaczyński stwierdził, że„ nie chcą podejmować się różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych, zyskownych dla nich, bo uważają, że lepiej zaczekać, że wrócą dawne czasy”.
czytaj więcej

Stanowisko Strony Pracodawców Rady Dialogu Społecznego ws. projektu zmian w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

2016-10-06
Stanowisko Strony Pracodawców Rady Dialogu Społecznego w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw (projekt z dnia 12 lipca 2016 r.) odnośnie uchylenia art. 13 ust 3 ustawy.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodców RP wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Dialogu Społecznego

2016-08-22
Stanowisko Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6