English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Stanowiska
Zakładki 3
zakladki_video

Stanowiska

DRUKUJ

Zmiany w pracy tymczasowej zamiast pomóc tylko zaszkodzą kobietom

2017-02-17
Reprezentatywne organizacje pracodawców (Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, BCC i ZRP) wystosowały do Sejmu RP wspólne stanowisko krytykujące procedowane zmiany w obszarze pracy tymczasowej. Zwracają w nim uwagę na negatywne konsekwencje finansowe i gospodarczo-społeczne nowych przepisów dotyczących kobiet w ciąży.
czytaj więcej

Stanowisko reprezentatywnych organizacji pracodawców ws. projektu zmian w ustawie o pracownikach tymczasowych

2017-01-18
Reprezentatywne organizacje pracodawców zrzeszone w Radzie Dialogu Społecznego przyjęły stanowisko ws. projektu ustawy o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw.
czytaj więcej

Partnerzy społeczni w Radzie Dialogu Społecznego apelują do polityków o dialog i porozumienie

2016-12-20
Organizacje pracowników i pracodawców uczestniczące w pracach Rady Dialogu Społecznego, najważniejszej instytucji powołanej w Polsce do prowadzenia debaty o kluczowych sprawach społecznych i gospodarczych, mające wynikające z ustaw prawo do opiniowania projektów aktów prawnych, w tym projektu budżetu państwa, z narastającym niepokojem obserwują wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnich dniach w polskim parlamencie.
czytaj więcej

Stanowisko Forum Medycyny Laboratoryjnej Pracodawców RP

2016-12-16
25 listopada 2016 r. miało odbyć się spotkanie pracodawców, zrzeszonych w Forum Medycyny Laboratoryjnej Pracodawców RP, z prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych Elżbietą Puacz. Spotkanie to było już wielokrotnie planowane. Jednak każdorazowo było odwoływane. Stało się tak i teraz – w ostatniej chwili znów odmówiono nam spotkania.
czytaj więcej

Wspólne stanowisko pracodawców w sprawie wypowiedzi Prezesa PiS

2016-11-17
Wzrost gospodarczy w trzecim kwartale br. wyhamował do 2,5 proc., co jest najgorszym wynikiem od trzech lat. Gospodarka rozwija się wolniej głównie z powodu spadku inwestycji. Prezes PiS winą obarcza polskich przedsiębiorców, a szczególnie tych związanych jakoby z opozycją. Jarosław Kaczyński stwierdził, że„ nie chcą podejmować się różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych, zyskownych dla nich, bo uważają, że lepiej zaczekać, że wrócą dawne czasy”.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6