English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Stanowiska
Zakładki 3
zakladki_video

Stanowiska

DRUKUJ

Wspólne stanowisko pracodawców w sprawie wypowiedzi Prezesa PiS

2016-11-17
Wzrost gospodarczy w trzecim kwartale br. wyhamował do 2,5 proc., co jest najgorszym wynikiem od trzech lat. Gospodarka rozwija się wolniej głównie z powodu spadku inwestycji. Prezes PiS winą obarcza polskich przedsiębiorców, a szczególnie tych związanych jakoby z opozycją. Jarosław Kaczyński stwierdził, że„ nie chcą podejmować się różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych, zyskownych dla nich, bo uważają, że lepiej zaczekać, że wrócą dawne czasy”.
czytaj więcej

Stanowisko Strony Pracodawców Rady Dialogu Społecznego ws. projektu zmian w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

2016-10-06
Stanowisko Strony Pracodawców Rady Dialogu Społecznego w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw (projekt z dnia 12 lipca 2016 r.) odnośnie uchylenia art. 13 ust 3 ustawy.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodców RP wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Dialogu Społecznego

2016-08-22
Stanowisko Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodawców RP dotyczące Programu Ochrony Brzegów Morskich

2016-08-12
Dziesiątki przedsiębiorstw działających w branży hydrotechnicznej padło ofiarą organów podatkowych i skarbowych. Fiskus żąda zapłaty VAT za usługi, które ustawowo objęte są stawką 0 %.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodawców RP w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją

2016-08-04
Stanowisko Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wobec projektu założeń projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją.
czytaj więcej
1  2  3  4  5