English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Stanowiska
Zakładki 3
zakladki_video

Stanowiska

DRUKUJ

Stanowisko Pracodców RP wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Dialogu Społecznego

2016-08-22
Stanowisko Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodawców RP dotyczące Programu Ochrony Brzegów Morskich

2016-08-12
Dziesiątki przedsiębiorstw działających w branży hydrotechnicznej padło ofiarą organów podatkowych i skarbowych. Fiskus żąda zapłaty VAT za usługi, które ustawowo objęte są stawką 0 %.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodawców RP w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją

2016-08-04
Stanowisko Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej wobec projektu założeń projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodawców RP dotyczące nowelizacji ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

2016-08-04
Stanowisko Pracodawców RP wobec projektu ustawy o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw.
czytaj więcej

Stanowisko Pracodawców RP dotyczące projektu ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej

2016-08-01
W ocenie Pracodawców RP dodatkowe opodatkowywanie wybranych branż, w tym przypadku branży handlowej, nie jest dobrym rozwiązaniem. Zasadniczo rzecz biorąc wszyscy przedsiębiorcy, niezależnie od obszaru działalności, powinni ponosić obciążenia fiskalne na takich samych zasadach jak pozostali. Pomysł nakładania specjalnego podatku na sieci handlowe tym bardziej nie znajduje uzasadnienia, gdy weźmie się pod uwagę fakt, iż sektor ten nie osiąga rentowności istotnie przewyższającej średnią dla reszty gospodarki.
czytaj więcej
1  2  3  4  5