English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Staże studenckie Dlaczego warto u nas odbyć staż?
Zakładki 3
zakladki_video

Dlaczego warto u nas odbyć staż?

DRUKUJ
 1. Bo stawiamy jasne cele i zadania, prowadzimy szkolenia i zapewniamy możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach – jesteśmy znakomitym miejscem do poznania tajników przygotowań do nich, a także ich realizacji oraz promocji.
   
 2. Bo zapewniamy możliwość rozwoju. Nasi pracownicy dokładnie wiedzą, jakich efektów oczekują od nich przełożeni i jak mają postępować, by odnieść sukces.
   
 3. Bo to właśnie u nas najlepiej czuć puls prawdziwego biznesu, z jego blaskami i cieniami. Oferujemy unikalną możliwość realnej, choć często trudnej walki o poprawę jakości polskiego prawodawstwa. Dajemy też szansę na to, by znaleźć się po drugiej stronie – wczuć się w rolę przedsiębiorcy, poznać jego problemy związane z biurokracją i inne bariery hamujące rozwój polskiej przedsiębiorczości. To zaś pozwala zweryfikować zarówno własne spostrzeżenia, jak i obiegowe opinie o pracodawcach.
   
 4. Dajemy możliwość oglądania niemal na żywo, często „od kuchni”, mozolnego, a zarazem niezwykle frapującego procesu dialogu społecznego, czyli formułowania wspólnego stanowiska rządu, związków zawodowych i organizacji pracodawców.
   
 5. Praca u nas to także doskonała szansa na to, by poglądy reprezentowane przez Organizację przedstawiać w ogólnopolskich mediach, co z jednej strony promuje markę Pracodawców RP, z drugiej zaś – samego autora.