English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Szczecińska Stocznia Remontowa Gryfia
Zakładki 3
zakladki_video

Szczecińska Stocznia Remontowa Gryfia

DRUKUJ

Szczecińska Stocznia Remontowa Gryfia

SSR ''GRYFIA'' S.A. jest położona około 36 mil morskich od ujścia rzeki Odry do Morza Bałtyckiego, tuż obok kanału wiodącego do Portu Szczecin. Tworzą ją wyspy Gryfia i Ostrów Brdowski, połączone wąską groblą w nurcie Odry oraz nabrzeże Wulkan na lądzie.

 

Stocznia posiada potencjał produkcyjny i wykwalifikowaną kadrę umożliwiające wykonywanie remontów, przebudów i budowy statków. Dysponuje siedmioma dokami pływającymi oraz niezbędnym zapleczem technicznym i infrastrukturalnym. Posiada kilkanaście dźwigów o udźwigu do 50 ton, dźwig pływający, holowniki oraz 2500 m dobrze wyposażonych nabrzeży remontowych. Może przyjmować do remontu statki o zanurzeniu do 8 m i długości do 220 m.
 

W stoczni obowiązuje system zarządzania jakością certyfikowany przez Polski Rejestr Statków i Germanischer Lloyd Certyfication GmbH na zgodność z ISO 9001:2008, oraz przez Zakład Systemów Jakości i Zarządzania na zgodność z norma AQAP 2110:2006.
 

Centralne położenie stoczni w Europie, bliska odległość od głównych lądowych tras komunikacyjnych i od ważnych linii żeglugowych oraz bogate doświadczenie sprawiają, że GRYFIA jest atrakcyjnym partnerem biznesowym.