English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

24 września – „Spacer z sercem” w Wilanowie!

2016-09-22
O serce warto i trzeba dbać, to oczywiste. Ale często o tym zapominamy! Już w najbliższą sobotę, 24 września 2016 roku, będzie okazja, by sobie o tym przypomnieć - impreza „Spacer z sercem” w warszawskim Wilanowie. Będzie można wziąć udział nie tylko w marszach i spacerach, ale również obejrzeć mecz z udziałem gwiazd lub skorzystać z bezpłatnych badań ciśnienia, poziomu cukru lub cholesterolu.
czytaj więcej

Ogólnopolska Konferencja "Podkarpacie dla biznesu".

2016-09-14
22 września 2016 r. w Politechnice Rzeszowskiej - al. Powstańców Warszawy 12 bud.V- odbędzie się ogólnopolska konferencja pt."Podkarpacie dla biznesu".
czytaj więcej

Warsaw Global Business Forum

2016-09-12
11 października br. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja Warsaw Global Business Forum. W gronie ekspertów podejmiemy dyskusję dotyczącą możliwości, jakie zagraniczny rynek daje polskiemu biznesowi.
czytaj więcej

Warszawa Business Run: Pobiegniesz, pomożesz!

2016-08-31
Już 4 września odbędzie się Warszawa Business Run – charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. Zebrane środki zostaną przeznaczone są m.in. dla Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. Pracodawcy RP są partnerem wydarzenia, a w biegu wystartują dwie sztafety pracowników Organizacji. Zapraszamy do udziału!
czytaj więcej

III edycja IT Career Summit - informatyczne targi pracy. Wejdź do gry o karierę marzeń!

2016-08-17
8 września 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się III edycja targów informatycznych IT Career Summit. Organizatorzy zapraszają do udziału młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     19