English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Lubuski Dzień Przedsiębiorczości

2016-11-17
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w szkoleniu dla przedsiębiorców zorganizowanym 16 listopada br. przez Lubuską Organizację Pracodawców. Odbywające się w sali konferencyjnej gorzowskiego oddziału ZUS spotkanie było częścią obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Pracodawcy RP byli patronem wydarzenia.
czytaj więcej

Konferencja Computerworld "Zarządzanie zespołami IT" – 30-31 stycznia 2017 r. w Warszawie

2016-11-15
Zapraszamy i rekomendujemy udział w jedynej na polskim rynku konferencji, która w całości poświęcona jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania najlepszych specjalistów IT. Podczas IV edycji Zarządzania Zespołami IT, wiodące firmy technologiczne oraz te posiadające duże działy informatyczne zaprezentują jak szukają i rozwijają talenty IT – jedną z najbardziej poszukiwanych grup, która coraz częściej stanowi o przewadze konkurencyjnej firm.
czytaj więcej

„Floriany” – konkurs na najlepsze inicjatywy dla społeczności lokalnych z udziałem Ochotniczej Straży Pożarnej i samorządów

2016-11-15
Ruszył ogólnopolski konkurs na najlepsze inicjatywy dla społeczności lokalnych z udziałem Ochotniczej Straży Pożarnej i samorządów – „Floriany”. Pracodawcy RP są partnerem wydarzenia.
czytaj więcej

Konferencja HR SOLUTIONS TRENDS – Warszawa, 6 grudnia 2016 r.

2016-11-07
Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników.
czytaj więcej

III edycja IT Career Summit już za nami!

2016-10-31
III edycja IT Career Summit już za nami! 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowym, jak co roku odbyły się informatyczne targi pracy – IT Career Summit. Strefa kariery IT była wspaniałą perspektywą i tym samym szansą dla specjalistów oraz ekspertów branży informatycznej, poszukujących nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     20