English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Dobroczyńca Roku 2014

20-11-2013

Zapraszamy do nominowania firm lub fundacji założonych przez firmy do konkursu Dobroczyńca Roku 2014, w którym nagradzane są działania prospołeczne. Nagroda ma stanowić zachętę dla polskich przedsiębiorstw do podjęcia działalności zaangażowanej społecznie – poprzez pokazywanie przykładów firm, które już zaczęły działać na rzecz poprawy sytuacji grup wykluczonych, ochrony środowiska naturalnego czy rozwoju społeczności lokalnych. Organizatorem jest Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce – niezależna, nienastawiona na zysk organizacja pozarządowa, działająca od 1998 r. Pracodawcy RP są patronem tego wydarzenia.

 

Laureaci konkursu reprezentują najwyższe standardy w obszarze społecznego zaangażowania biznesu. Dzięki jasnym kryteriom oceny oraz bezstronności osób oceniających wyróżniane są te firmy, które charakteryzują się wszechstronnym zaangażowaniem w projekty społeczne – nieograniczającym się wyłącznie do przekazywania środków finansowych. Działania te realizowane są w partnerstwie z organizacjami lub społecznościami lokalnymi, wynikają z gruntownej diagnozy potrzeb i możliwości oraz są odpowiednie do możliwości danej firmy.

 

Do 14 stycznia 2014 r. można zgłosić firmę (lub fundację utworzoną przez firmę), którą chce się nagrodzić za działalność w 2013 roku. Aby to zrobić, wystarczy:

  • utworzyć na stronie wniosek.dobroczyncaroku.pl konto użytkownika i zalogować się;
  • wypełnić wniosek dla odpowiedniej kategorii.

 

Zgłoszenie uznaje się za ważne po wypełnieniu formularza na stronie internetowej wniosek.dobroczyncaroku.pl i zakończeniu procesu rejestracji zgłoszenia przez Internet. Do wniosku można załączać dodatkowe materiały w formie cyfrowej.

 

Szczegółowy regulamin jest dostępny pod adresem: http://www.dobroczyncaroku.pl/edition?show=regulamin

 

Kontakt:

 

Krystyna Stodółkiewicz

tel. +48 22 622 01 22 wew. 15

 

Agnieszka Łukasik

tel. +48 22 622 01 22 wew. 16

 

www.dobroczyncaroku.pl