English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Ruszyły zapisy do 10. edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

02-10-2014

Zapraszamy do uczestnictwa w 10. edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych: Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

 

Celami projektu są: rozbudzenie i umocnienie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych, doskonalenie umiejętności analizy zjawisk zachodzących w gospodarce, w organizacji oraz w życiu prywatnym, rozwijanie zdolności myślenia analitycznego i syntetycznego, a co za tym idzie lepsze przygotowanie młodzieży do wyzwań współczesnego świata.

 

Współorganizujące Olimpiadę uczelnie ekonomiczne przewidziały dla finalistów i laureatów znaczne ułatwienia w procesie kwalifikacyjnym na studia. Najlepsi zawodnicy otrzymają ponadto atrakcyjne nagrody rzeczowe i stypendia naukowe w wysokości 5000 zł od Banku BGŻ. Wszyscy zakwalifikowani do etapu okręgowego będą uprawnieni do udziału w kursie e-learningowym na temat rozwijania działalności biznesowej.

 

Wieloletnimi partnerami strategicznymi tego przedsięwzięcia są Narodowy Bank Polski i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

 

Szczegóły na temat Olimpiady znajdą Państwo tutaj.