English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Zostań „Liderem Księgowości”! Ruszyła nowa edycja konkursu

03-11-2014

 

Wszystkie osoby fizyczne, które są zawodowo związane z dziedziną rachunkowości i podatków, księgowych małych i dużych firm oraz pracowników biur rachunkowych zapraszamy do walki o prestiżowy tytuł „Lidera Księgowości 2015”.

 

Konkurs to ogromna szansa dla księgowych na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności, wyróżnienie swojej osoby i działalności na tle konkurencji oraz na zdobycie cennych nagród.

Organizatorem konkursu jest wydawnictwo Wolters Kluwer SA.

 

W pierwszym etapie konkursu uczestnicy rozwiązują test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków i prawa pracy, za pośrednictwem strony internetowej konkursu. Test zawiera 50 pytań, do których można podejść tylko raz. Aby zwiększyć szansę wygrania konkursu, uczestnik może rozwiązać aż trzy testy. Pierwszy test będzie dostępny w listopadzie 2014 r., drugi – w grudniu 2014 r., a trzeci – w styczniu 2015 r. 

 

100 uczestników, którzy otrzymają największą liczbę punktów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. W czasie jego trwania uczestnicy będą musieli rozwiązać zadanie sytuacyjne, w którym należy podać konsekwencje danego zdarzenia gospodarczego dla wszystkich elementów sprawozdania finansowego jednostki. Zadanie strategiczne odbędzie się w lutym 2015 r.

 

Wyłącznie 10 najlepszych graczy dotrze do ostatniego – trzeciego etapu. Finaliści spotkają się na indywidualnych rozmowach z Jury konkursu, które wyłoni zwycięzcę.  Rozmowy odbędą się przed uroczystą Galą Finałową, która będzie mieć miejsce w kwietniu 2015 r.

 

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.liderksiegowosci.pl. Można już rozwiązać pierwszy internetowy test – zapraszamy!