English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Wypłyń na szerokie wody!

03-03-2015

 

Szukasz pomocy w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery? A może chcesz dowiedzieć się, jak zrealizować wymarzony scenariusz zawodowy? Na wszystkie pytania na temat rynku pracy i możliwości rozwoju swojej kariery znajdziesz odpowiedź już 4 marca podczas ogólnopolskiego programu edukacyjno-biznesowego Drogowskazy Kariery!
Członkowie Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej zaprosili do współpracy przedstawicieli Koła Naukowego Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem, aby po raz ósmy przygotować najciekawszą ofertę szkoleń, warsztatów i case studies, które zostaną poprowadzone przez specjalistów z renomowanych firm, tj.:

 

Coach Team PW Zespół trenerów umiejętności zrzeszony pod Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej.

https://www.facebook.com/CoachTeamPW?fref=ts

 

Coder’s Lab Pierwsza w Polsce Szkoła Programowania, która uczy języków programowania w nowoczesny i przystępny sposób. Cały proces nauki oparty jest o małe grupy, przyjemną atmosferę i praktyczne ćwiczenia. Projektując szkolenia wzorujemy się na najlepszych praktykach szkół języków obcych.
http://www.coderslab.pl/


Luqam
Firma consultingowa wspierająca swoich klientów od 12 lat. Pracująca w trybie
projektowo-szkoleniowym.
http://www.luqam.com/


IMMUSEC
Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, która od początku swojego istnienia propaguje skuteczność, efektywność oraz rolę standardów i najlepszych praktyk w zarządzaniu. Swoją ofertą obejmuje profesjonalne usługi: audyt procesów zarządzania, audyt systemów informatycznych, audyt bezpieczeństwa, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie bezpieczeństwem, zarządzanie ciągłością działania oraz specjalistyczne szkolenia w obszarach związanych z informatyką i wykorzystaniem technologii w biznesie.

https://www.immusec.com/


WarszawQA
Projekt, któremu przyświeca myśl: pasja i wiedza płynąca od ludzi dla ludzi. Organizatorzy są otwarci na wszelką współpracę z miłośnikami zapewnienia jakości oprogramowania, firmami, uczelniami i organizacjami.

http://www.warszawqa.pl/

 

International Language School of Poland
międzynarodowa instytucja specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego, angielskiego specjalistycznego oraz polskiego dla obcokrajowców.

http://ilsp.edu.pl/

 

Biuro Karier PW
http://www.bk.pw.edu.pl/

 

Saint Gobain
Światowy lider na rynkach związanych z budownictwem. grupa Saint Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane proponując innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na kluczowe wyzwania naszych czasów: wzrost gospodarczy w krajach wschodzących, oszczędność energii oraz ochrona środowiska. http://www.saint-gobain.pl/


Biprowod
Biprowod jest firmą z 50 letnią tradycją, specjalizującą się w rozwiązywaniu problemów w gospodarki wodnej i ściekowej w przemyśle chemicznym. W miarę rozwoju objęli swoją działalnością inne gałęzie przemysłu, gospodarkę komunalną oraz ochronę środowiska. Współpracowali z wieloma znanymi firmami zagranicznymi, z niektórymi nadal utrzymują kontakt.

http://www.biprowod.pl/


Podczas trwania Programu uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, zmierzyć się z realnymi biznesowymi problemami, ale też poznać specyfikę pracy w konkretnych branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców.
Szkolenia odbędą się w dniach 4-13 marca 2015. Zapisy rozpoczęły się 25 lutego za pośrednictwem strony internetowej: http://www.drogowskazykariery.pl/ w zakładce „Zapisy”.


Program patronatem honorowym objęli: Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.


Relacje z wydarzeń odbywających się w ramach Drogowskazów Kariery zamieszczą patroni medialni:


 Przegląd Techniczny
 Magazyn Quale
 portal BiznesZone.pl
 portal polibuda.info
 portal kluczdokariery.pl
 Radio Kampus