English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

IX edycja Forum IAB

31-03-2015

Pracodawcy RP objęli honorowym patronatem IX już edycję Forum IAB. Konferencja ta jest od lat najbardziej inspirującym na polskim rynku wydarzeniem w branży marketingu internetowego, podczas którego omówione zostają najświeższe trendy i wydarzenia na rynku internetowym zarówno w Polsce, jak i na świecie. Inicjatywa ta charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz aktualnością poruszanych tematów. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 10 –11 czerwca 2015 r.

 

 

Dziewiąta edycja Forum będzie poświęcona decydującemu wpływowi użytkowników internetu na zmiany modeli biznesowych firm. Zagadnienie zostanie poruszone z różnych perspektyw – począwszy od komunikacji, w której coraz większą rolę odgrywają nowoczesne kanały, poprzez sprzedaż, która coraz częściej zostaje przeniesiona z kanałów off-line do on-line, aż po aspekt organizacyjny.

 

Ubiegłoroczna edycja Forum IAB zgromadziła ponad 70 prelegentów i panelistów z kraju i ze świata oraz 1000 uczestników. Swoimi doświadczeniami dzieliły się m.in. takie osobistości, jak Tomasz Zimoch – komentator sportowy, Daniel Sieberg – Head of Media Outreach w Google i Luke Townsin – Brand Strategy EMEA w Twitterze. Podczas 9. Edycji Forum IAB również nie zabraknie światowych sław internetowej komunikacji marketingowej.

 

Więcej szczegółów: https://www.forumiab.pl/rejestracja?back=/kup-bilet