English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Złoty Laur "Super Biznesu"

15-06-2015

24 września w Pałacu Prymasowskim odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród Złotego Lauru „Super Biznesu”. Tym wyróżnieniem zostaną uhonorowani ludzie, instytucje oraz firmy za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości.

 

Nagrody zostaną wręczone m.in. w takich kategoriach, jak: ochrona środowiska, społeczna odpowiedzialność biznesu, finanse i bankowość, sektor rolno-spożywczy, innowacyjność, wspieranie rozwoju przedsiębiorczości oraz osobowość roku.

 

Patronat nad uroczystą galą oraz konkursem objęli: Pracodawcy RP, BCC, Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Skarbu Państwa, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Tegoroczna edycja ma szczególny charakter, gdyż przypada na jubileusz pięciolecia „Super Biznesu”, ekonomicznego dodatku do „Super Expressu”, który zaprezentował czytelnikom ponad 100 sposobów na założenie własnej działalności gospodarczej i konsekwentnie podpowiada, jak prowadzić firmę, jak ją rozwijać i jak korzystać z produktów, które pomagają w sprawnym zarządzaniu firmą.