English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Konferencja „Postaw na pracę"

15-06-2015

Fundacja Aktywizacja zaprasza do udziału w konferencji „Postaw na pracę. Współpraca lokalna oraz podejmowanie skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2015 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Podczas konferencji zostaną przedstawione założenia programu „Postaw na pracę", który stanowi propozycję skutecznych rozwiązań w obszarze aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

 

 

Wydarzenie jest również podsumowaniem dwuletniego, ogólnopolskiego projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”, skierowanego do osób z niepełnosprawnością, ich rodzin i opiekunów, a także pracodawców. Dzięki projektowi:

 

• Ponad 2000 osób z niepełnosprawnością podniosło swoje kwalifikacje zawodowe i społeczne
• Ponad 400 z nich znalazło zatrudnienie na otwartym rynku pracy
• Na terenie całego kraju odbyło się ponad 50 spotkań z pracodawcami, mających na celu zachęcenie do współpracy z niepełnosprawnymi pracownikami

 

Spotkanie będzie stanowiło platformę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, jak również będzie okazją do dyskusji na temat wdrażania skutecznych narzędzi aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, podnoszenia skuteczności dostępnych instrumentów aktywizacyjnych czy tworzenia mechanizmów lokalnych partnerstw. Podczas konferencji odbędzie się pięć sprofilowanych tematycznie warsztatów, których celem jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z obszaru podejmowania skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

 

Konferencja organizowana jest w ramach ogólnopolskiego projektu „Wsparcie środowiska osób niepełnosprawnych z terenów wiejskich i małomiasteczkowych”, realizowanego przez Fundację

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem i tematami warsztatów oraz do wzięcia udziału
w wydarzeniu!

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.aktywizacja.org.pl/konferencja

 

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie

formularza zgłoszeniowego do 18 czerwca 2015 r.

 

Zgłoszenia przyjmujemy również mailowo na adres:   

lub telefonicznie: 22 530 18 46 lub 22 530 18 47