English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Konferencja „Nowe Prawo restrukturyzacyjne i nowelizacja prawa upadłościowego”

16-09-2015

Zapraszamy na konferencję „Nowe Prawo restrukturyzacyjne i nowelizacja prawa upadłościowego – szansa dla gospodarki i wyzwanie dla praktyków”, która odbędzie się w Warszawie 13 października 2015 r.

 

1 stycznia 2016 r. wejdzie w życie nowe Prawo restrukturyzacyjne będące odpowiedzią na zmiany na rynku usług restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Wierzyciele będą mogli zabezpieczyć swoje prawa na każdym etapie postępowania restrukturyzacyjnego dodatkowymi instrumentami, które przewiduje nowe prawo. Zwłaszcza pozycja prawna wierzycieli finansowych ulegnie znacznej zmianie.

 

Celem konferencji jest zapoznanie Państwa z nowymi możliwościami jakie otwiera ustawa i ich znaczeniem dla praktyki biznesowej. Problematykę przedstawią praktycy i jednocześnie twórcy nowego prawa – członkowie Zespołu Ministra Sprawiedliwości ds. Zmian Prawa Upadłościowego i Naprawczego. W przewidzianych podczas konferencji dyskusjach eksperci przedstawią odpowiedzi na pytania, które już teraz zadają sobie przedstawiciele instytucji i przedsiębiorcy - nie tylko w odniesieniu do własnej pozycji prawnej, ale zwłaszcza pozycji kontrahentów i partnerów biznesowych.

 

Szczegóły znajdą Państwo w załączonej ulotce i formularzu.