English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

„Klub eksportera Rzeczypospolitej”

01-10-2015

Zapraszamy na doroczne spotkanie „Klubu eksportera Rzeczpospolitej”, które odbędzie się 22 października w Villa Foksal przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

 

Spotkanie ma na celu budowanie elitarnego grona „Klubu eksportera Rzeczpospolitej”, w którym co roku będą uczestniczyć eksporterzy z różnych branż, w celu wymiany doświadczeń związanych z ekspansją zagraniczną polskich przedsiębiorstw.

 

Ideę „Klubu eksportera Rzeczpospolitej” jako dorocznego spotkania zainicjowano cyklem spotkań „Go Global”, organizowanych przez wydawcę dziennika „Rzeczpospolita” dla przedsiębiorstw, które już działają za granicą bądź planują ekspansję na rynki zagraniczne.

 

Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla przedstawicieli firm, które przebyły już drogę związaną z ekspansją zagraniczną, do podzielenia się z innymi uczestnikami swoją praktyczną wiedzą. Obecność przedstawicieli polskiej dyplomacji oraz ekspertów specjalizujących się w ekspansji na rynki zagraniczne, może zaś stworzyć niepowtarzalną okazję do poszerzenia aktualnej wiedzy na temat rynków zagranicznych i perspektyw na najbliższe lata dla poszczególnych sektorów.

 

Ponadto, laureatom plebiscytu eksporterów zostaną wręczone nagrody w czterech kategoriach:

* lider eksportu (ocena pozycji i stabilności sprzedaży zagranicznej),

* najdynamiczniejsze wejście na rynek zagraniczny,

* najbardziej innowacyjny eksporter,

* wyróżnienie specjalne.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zgłoszenia są przyjmowane do 19 października. Formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.