English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

XVIII Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota

22-10-2015

Niespełna miesiąc pozostał do tegorocznej odsłony Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota. W dniach 12-13 listopada Grupa Kapitałowa Specjał zaprasza na już XVIII edycję tego wydarzenia. Miejscem będzie tradycyjnie Centrum Sportowo-Rekreacyjne przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.

 

Prezentacje produktów, nowości i trendy, atrakcje dla zwiedzających, a także wymiana doświadczeń – oto co czeka na uczestników listopadowych targów. Dwudniowe wydarzenie jest nie tylko okazją do zaprezentowania swojej oferty, ale również do poznania opinii klientów, wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania współpracy. Na 7 tys. mpowierzchni wystawienniczej zaprezentują się zarówno firmy, dla których udział w Targach stał się już tradycją, jak również debiutanci.

 

Jak co roku targi będą okazją do zdobycia wielu wyróżnień: Złotego Specjału (w kategoriach: najlepsze stoisko, debiut roku czy produkt roku), nagród przyznawanych przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewodę Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa (dla targowego lidera, za najciekawszą reklamę i promocję oraz za najlepszą ofertę targową). Każdy uczestnik Targów będzie mógł również rywalizować o jedno z 30 prestiżowych wyróżnień Złotego Medalu.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.targispecjal.pl