English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Statuetki "Kreatora Biznesu" rozdane

27-01-2016

 

Zakończył się plebiscyt na najbardziej kreatywne przedsiębiorstwa, którego organizatorem był portal Strategie i Biznes. Na uroczystej gali goście poznali laureatów i mieli szanse posłuchać jak tworzy się sukces.

 

21 stycznia Centrum Prasowe przy ul. Foksal zgromadziło nietuzinkowych przedstawicieli – to tu odbywała się uroczystość wręczania nagród zwycięzcom biznesowego plebiscytu na najbardziej kreatywne firmy w dziesięciu kategoriach: bankowość i finanse, doradztwo i konsulting, Human Resources, marketing i sprzedaż, outsourcing, produkcja, IT i Telekomunikacja, transport i logistyka, firma, innowacje. Kreator Biznesu 2015 to nagroda za najlepsze projekty oraz produkty w danym roku kalendarzowym. Plebiscyt stawia sobie za cel wyłonienie najlepszych, najbardziej kreatywnych, wizjonerskich przedsiębiorstw, cechujących się tzw. intuicją biznesową, która przekłada się na ponadprzeciętne wyniki oraz unikalne rozwiązania, produkty i usługi.

 

Kto zyskał uznanie w oczach głosujących?

 

W kategorii: Bankowość i Finanse – firma tpay.com; w kategorii Doradztwo i Konsulting – firma Work & Business Solutions; w kategorii Human Resources – firma GroMar; w kategorii Marketing i Sprzedaż - MARVIPOL; w kategorii Outsourcing - BKOF „J&J”; w kategorii Produkcja- PCC EXOL; w kategorii IT i Telekomunikacja -SGT; w kategorii Firma – RUNMAGEDDON; w kategorii Transport i Logistyka - Fresh Logistics; w kategorii Innowacje - ALNEA.

 

Całą imprezę prowadziła, jak również debatę na temat sztuki osiągania sukcesu prowadziła Adela Warać, a swoimi opiniami dzielili się dwaj top-menedżerowie: Marcin Orkisz, prezes Energy Invest Group oraz Łukasz Rumowski, dyrektor działu rozwoju produktu w firmie ARCUS. Mecenasami gali było kilka firm: EFL, ARCUS, Energy Invest Group, PGE, DLA Piper Wiater sp.k., Mr Target oraz Leadership-center.