English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Konferencja „Starcie na starcie: nieustraszony kandydat vs pracodawcy doskonali”

23-03-2016

Konferencja odbędzie się 6 kwietnia 2016 r. na Uczelni Łazarskiego. Wydarzenie ma za cel  rozwianie wątpliwości na temat pierwszej pracy absolwentów opuszczających mury szkół wyższych.

 

O godzinie 15:30 Pani Joanna Malinowska-Parzydło otworzy konferencję przybliżając gościom ideę stojącą za stworzeniem przez Akademickie Centrum Mentoringu sekcji intermentoringu.

 

Pierwszy panel rozpocznie prezentacja przygotowana przez studentów. Ich zadaniem będzie pokazanie jak oni sami widzą się na rynku pracy – jakie są ich marzenia, czego szukają w pracy.  Przedstawiony materiał będzie komentowany przez zaproszonych panelistów – rekruterów i przedstawicieli firm.

 

Drugi panel pod tytułem „Igreki w oczach iksów” rozpocznie się wystąpieniem Pana Mariana Owerko, założyciela Bakallandu i jednocześnie człowieka, który poprzez działalność w ramach Programu Kariera ma duże doświadczenie w pracy z młodymi ludżmi. W sesji Q&A odpowie na pytania zaproszonych gości.

 

Ostatnia część konferencji będzie warsztatem poświęconym intermentoringowi jako sposobowi na międzypokoleniowy dialog. Do udziału w warsztacie zapraszamy wszystkich gości i uczestników konferencji. Celem warsztatu jest wypracowanie w międzypokoleniowych grupach wniosków dotyczących wzajemnych oczekiwań i cech pożądanych u mentorów i mentee.

 

Na godzinę 19.00 planowane jest zakończenie konferencji i podsumowanie prac wykonanych w grupach.

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo tutaj oraz w załączniku.