English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Forum IAB - weź udział w najbardziej inspirującej konferencji e-marketingowej!

16-05-2016

 

Już 8-9 czerwca zapraszamy do Multikina Złote Tarasy na 10., jubileuszową edycję Forum IAB – jedną z największych konferencji poświęconych digital marketingowi, organizowaną przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

 

W tym roku Forum IAB odbywa się pod hasłem „Customer Experience. Jak tworzyć rozwiązania, które konsumenci pokochają?”. Konferencja poświęcona będzie trendom i działaniom, które zapewniają lepsze doświadczenia klienta z marką we wszystkich punktach styku.

 

Podczas pierwszego dnia Forum IAB inspiracje i trendy przedstawią najlepsi międzynarodowi eksperci od digital marketingu: będą to m. in. Brian Solis – futurysta i antropolog digitalu, Randall Rothenberg, CEO & President IAB US, Nicola Mendelsohn, VP EMEA Facebook, Steve King, CEO Publicis Media i Nikki Mendonça, EMEA President OMD. Drugiego dnia konferencji odbędą się wystąpienia ponad 60 najlepszych polskich ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i praktyczną wiedzą.

 

Forum IAB to jedno z największych i najważniejszych cyklicznych wydarzeń poświęconych marketingowi internetowemu w Polsce. Rokrocznie dwudniowa konferencja gromadzi ponad 1000 uczestników – przedstawicieli branży digital marketingu m.in. z największych polskich firm, agencji reklamowych, domów mediowych, a także marketerów, właścicieli mniejszych przedsiębiorstw i startupów. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia, która odbyła się pod hasłem „Zaadaptuj się lub zgiń. Budowanie biznesu w erze cyfrowego konsumenta”, zgromadziła łącznie ponad 70 prelegentów, 1100 uczestników oraz 30 przedstawicieli mediów. Była ona tematem numer 1 na polskim Twitterze, osiągając blisko dwumilionowy zasięg w social mediach.

 

Więcej informacji o Forum IAB można znaleźć tutaj: www.forumiab.pl.