English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

24 września – „Spacer z sercem” w Wilanowie!

22-09-2016

O serce warto i trzeba dbać, to oczywiste. Ale często o tym zapominamy! Już w najbliższą sobotę, 24 września 2016 roku, będzie okazja, by sobie o tym przypomnieć - impreza „Spacer z sercem” w warszawskim Wilanowie. Będzie można wziąć udział nie tylko w marszach i spacerach, ale również obejrzeć mecz z udziałem gwiazd lub skorzystać z bezpłatnych badań ciśnienia, poziomu cukru lub cholesterolu.

 

Zaczniemy z nutką rywalizacji – już o 12:00 zapraszamy na mecz, w którym polskie Gwiazdy zmierzą się z Drużyną Wilanów. Całość będzie komentował niepowtarzalny Dariusz Szpakowski, a wśród gwiazd zobaczymy m.in.: Antka Królikowskiego, Rafała i Marcina Mroczków, Piotr Świerczewskiego, Marka Włodarczyka czy „polskiego Davida Beckhama” – Radosława Majdana! Mecz odbędzie się w Centrum Sportowym Wilanów na ul. Wiertniczej 26a.

 

O 13:00 zapraszamy na trening z niezmordowaną Agnieszką Rylik w pięknej scenerii Plaży Wilanów, a potem na marsz nordic walking do Powsina. Wśród wielu atrakcji jest również koncert Danuty Błażejczyk, który zacznie się o godzinie 16:30 na Scenie Royal Wilanów.

 

Dodatkowo będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, dobrać menu odpowiednie dla serca oraz wykonać bezpłatne badania profilaktyczne (pomiar ciśnienia tętniczego, wagi ciała oraz BMI, pomiar poziomu cukru i cholesterolu we krwi).

 

Cała impreza odbędzie się na terenie Plaży Wilanów oraz w niezwykłych Ogrodach Pałacu w Wilanowie, do których wstęp w godzinach 13.00-15.00 będzie bezpłatny.

 

Impreza potrwa od godziny 12.00 do 17.00.

 

Organizatorami imprezy są Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, dzielnica Wilanów oraz stowarzyszenie „Zakochaj się w Warszawie w Wilanowie”. Współorganizatorzy to Muzeum Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Centrum Sportu Wilanów i Centrum Kultury Wilanów.

 

Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

 

 

Pliki do pobrania