English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

II Krajowa Konferencja Ochrony Danych Osobowych

14-10-2016

Szanse i ryzyka dla przedsiębiorstw w przededniu wejścia w życie unijnej reformy przepisów o ochronie danych osobowych – to hasło kolejnej, drugiej już edycji Krajowej Konferencji Ochrony Danych Osobowych, która odbędzie się 19 października w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

 

Nadrzędnym celem II Krajowej Konferencji Ochrony Danych Osobowych jest wskazanie możliwości sprostania tym wyzwaniom, jakie niesie ze sobą rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady. Nasi eksperci podpowiedzą uczestnikom, jak poradzić sobie z wdrożeniem i realizacją nowych zasad –  mówi Dariusz Kasjaniuk, prezes Zarządu JDS Consulting.

 

Wśród zagadnień, które zostaną omówione podczas tegorocznej Konferencji, znajdą się kwestie, takie jak: Digital Single Market, prawo do bycia zapomnianym, sankcje z tytułu naruszenia wymogów Rozporządzenia, zasady współpracy przedsiębiorców z organem kontrolnym czy rola wewnętrznego oficera ds. ochrony osobowych w procesie zapewnienia zgodności działalności przedsiębiorstwa z wymaganiami Rozporządzenia.