English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Zakładki 3
zakladki_video

Patronaty

DRUKUJ

Konferencja naukowa „Pracowniczy obowiązek dbałości o dobro pracodawcy"

16-10-2013

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej Pracowniczy obowiązek dbałości o dobro pracodawcy, która odbędzie się we wtorek, 22 października 2013 r., w godz. 10.00–14.00, w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie. Wydarzenie organizuje Katedra Prawa Pracy, przy udziale Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Studenckiej Poradni Prawnej. Patronem honorowym jest Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, prof. dr hab. W. Bielecki. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły czasopisma: „Monitor Prawa Pracy” i „Edukacja Prawnicza”.

 

Przedmiotem dyskusji – z udziałem przedstawicieli organizacji pracodawców i związków zawodowych – będzie analiza uwarunkowań społeczno-ekonomicznych i prawnych pracowniczego obowiązku dbałości o dobro pracodawcy. Jednym z prelegentów będzie doradca Prezydenta Pracodawców RP, mec. dr Monika Gładoch.

 

Niewiele jest okazji do wymiany poglądów przedstawicieli środowisk zajmujących się – naukowo bądź zawodowo – problematyką relacji między stronami stosunku pracy. Dlatego w zamierzeniu organizatorów planowana konferencja ma rozpocząć cykl spotkań naukowych, poświęconych ochronie praw pracodawcy. Mamy nadzieję, że inicjatywa ta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 17 października 2013 r. na adres: .

 

W załączeniu znajdą Państwo program konferencji.
 

Pliki do pobrania

Program konferencji