Zakładki 3
zakladki_video

Bydgoszcz

DRUKUJ

V Deblowy Turniej Tenisowy Kujawsko-Pomorskiego Związku Pracodawców i Przedsiębiorców

Tegoroczne rozgrywki regionalne Międzynarodowego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców „KPP Employers Cup 2009” w Bydgoszczy odbyły się 16 maja 2009 na kortach Klubu Sportowego „Centrum”. Organizatorem turnieju był, jak co roku, Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców. Do rywalizacji przystąpiło 7 par.

W pierwszej fazie turnieju zawodnicy grali systemem grupowym (każdy z każdym w grupie), a mecze finałowe rozegrano systemem pucharowym.

Pierwsze miejsce zajęła para: Andrzej Rzepecki i Andrzej Kostencki, na drugim uplasowali się: Andrzej Nowak z Ryszardem Robaszkiewiczem, a w meczu o trzecie miejsce zwyciężył debel: Dariusz Niekraszewicz, Jacek Breś.

Kolejne miejsca przedstawiały się następująco:

IV – Jacek Kuś, Jerzy Tomasz Witek

V – Andrzej Łoziński, Maciej Januszczak

VI – Jarosław Bohdanowicz, Roman Mierzbiczak

VII – Bogdan Dudziński, Marek Bałabuch

Dyplomy i upominki dla zwycięskich par wręczał przedstawiciel turnieju regionalnego w Bydgoszczy Pan Jacek Kuś.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju i firmie Expedus, która ufundowała upominki dla zwycięzców.