Zakładki 3
zakladki_video

Lublin

DRUKUJ

IV Lubelski Deblowy Turniej Tenisowy Pracodawców o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców

22 i 23 maja 2009 r. na kortach GKS „Górnik” Łęczna odbył się IV Lubelski Deblowy Turniej Tenisowy Pracodawców o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców w ramach Międzynarodowego Deblowego Turnieju Pracodawców KPP Employers Cup 2009.

Do Turnieju zgłosiło się 16 par pracodawców z regionu lubelskiego oraz jedna para ze Zwolenia i jedna z Warszawy, ostatecznie grało 15 par.

Turniej rozpoczął się od rozgrywek w 4 grupach. Po dwie najlepsze pary z każdej z grup awansowały do ćwierćfinałów. Zwycięzcy spotkań ćwierćfinałowych awansowali do półfinału, w którym wyłonione zostały dwie najlepsze pary deblowe.

Turniej po pasjonującej walce wygrali Jarosław Nowosad i Robert Spoz, pracodawcy z Lublina. Drugie miejsce zajęli pracodawcy ze Zwolenia Cezary Malinowski i Andrzej Szamański. Trzecie miejsce zajęły następujące pary deblowe: Piotr Basiewicz i Maciej Sośnicki oraz Krzysztof Rutkowski i Dariusz Mirosław. Cztery pierwsze pary otrzymały Puchary i upominki ufundowane przez Partnerów Turnieju. Puchary zwycięzcom w czasie wieczornego Spotkania Towarzyskiego w gościnnych salach Grand Hotelu Lublinianka wręczył Prezes Lubelskiego Związku Pracodawców Zbigniew Kmicic. Dyplomy wręczyła Hanna Merchel, przedstawicielka Konfederacji Pracodawców Polskich, która odczytała również list Prezydenta Konfederacji Pracodawców Polskich Andrzeja Malinowskiego do uczestników Turnieju. Pozostali uczestnicy zajęli następujące miejsca:

Krzysztof Mikołajewski i Cezary Wawrysiuk

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej postawy i walki w duchu fair play.

Startujący w Turnieju pracodawcy zatrudniają łącznie około 2000 pracowników. Najstarszy pracodawca miał ponad 60 lat, a najmłodszy 30 lat.

Serdecznie dziękujemy Partnerom Turnieju za pomoc i wsparcie w organizacji IV ubelskiego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Pracodawców.