zakladki_video

Wrocław

DRUKUJ

WORK SERVICE EMPLOYERS CUP WE WROCŁAWIU

Tegoroczne rozgrywki regionalne Międzynarodowego Deblowego Turnieju Tenisowego Pracodawców „KPP Employers Cup 2009” we Wrocławiu odbyły się 9 maja 2009, jak co roku, na Kortach Krzyckiego Klubu Tenisowego. Organizatorem turnieju była firma Work Service S.A. Do rywalizacji w WORK SERVICE EMPLOYERS CUP przystąpiło 18 par deblowych i 4 pary mieszane, które wystąpiły w osobnej konkurencji.

W pierwszej fazie turnieju zawodnicy grali systemem grupowym (każdy z każdym w grupie), a po wyłonieniu dwóch najlepszych par w każdej z czterech grup rozegrano mecze finałowe systemem pucharowym.

4 Joanna Słowińska, Maciej Kisielewski 0:3

Pierwsze miejsce z wynikiem 6:4 zajęła para: Andrzej Czapliński – Leszek Mazur, na drugim uplasowali się Józef Białek – Leszek Frank. W meczu o 3 miejsce zwyciężyli Wojciech Szermach i Andrzej Mazur.

Dopisały również pary mieszane, damsko-męskie, wśród których najlepsze miejsce zajął debel: Danuta Ambroży i Wojciech Sola.

Dyplomy i puchary dla zwycięzców wręczali przedstawiciele turnieju regionalnego oraz dyrektor Departamentu Promocji i Marketingu Konfederacji Pracodawców Polskich - Hanna Merchel.

Wrocławski turniej rozegrano przy słonecznej, ciepłej pogodzie. Zawodnikom do końca turnieju towarzyszył duch sportowej rywalizacji, a zgromadzonym na korach przyjaciołom i rodzinom - dobra zabawa.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Firmie Work Service oraz Firmie Expedus, która za pośrednictwem organizatorów przekazała zwycięzcom turnieju upominki.